Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz barátnőm vagy csak rosszul választok?

Figyelt kérdés
nem akarom a szokásos sablonszöveget nyomni hogy minden lány rbanc de komolyan csak ilyenkkel találkozok.. Aki tényleg aranyos és nekem is tetszik mindegyiknek van barátja.. a többi meg nem érti meg hogy én nem megdgni akarom egy buliban és erre meg megsértődnek hogy mekkora egy paraszt vagyok.. Akik tényleg tetszenek de még várok egy picit hogy érettebbek legyenek azok már 1 év múlva rbncok lesznek.. Csak velem van ez?

2013. szept. 1. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

vannak rendes, egyáltalán nem ribnc lányok, akik nem is lesznek azok

nyugi, találsz majd ilyet

2013. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

jót nevettem 1.

nincsenek. xDD

vagy ahogy mondta a kérdező van barátjuk

2013. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ez az önsajnáltatós típus de komolyan ismerkedni se lehet már mert csak a facebook meg a bulik maradtak és mindenhol csak az "500likeos.." buliba is rbanc rbanc hátán..
2013. szept. 1. 14:20
 4/11 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Nem csak te vagy így vele, én is VOLTAM, csak aztán rájöttem, hogy én nem nő vagyok és azzal kell beérnem ami van.


És azt vettem észre, hogy sok r!banc közt is van olyan amelyik aranyos, és hogy az aranyos lányok a legnagyobb knrvák akik a Földön vannak.


Meg azt se szabad elfelejteni, hogy mivel férfit lehetetlen leknrvázni, ha nem bírod a csajt nyugodtan ki lehet dobni és keresni újat, azt úgyse fogod tudni TE magad eldönteni hogy ki a tökéletes pár...

2013. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2., pedig tényleg vannak

én ismerek többet is és még barátja se mindnek van :)

2013. szept. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az normális lányok akiknek barátjuk van azok meg évekig járnak a barátjukkal.. így még jobban szűkül a kör :\
2013. szept. 1. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

azok a csajok akik csinosak is, értelmesek is és nem a pénz az elsődleges náluk, rájuk körülbelül várólista van! az összes ilyen csaj 22-23 éves korára már komoly kapcsolatban van, és 25 évesen már bekötik a fejüket, vagy eljegyzés, vagy sok éves párkapcsolatban vannak. ha mégis akad egy-egy ilyen csaj mert éppen szakított akkor húzhatsz egy számot, vagy titokban lepofozhatod a konkurenciát, hogy labdába rúghass... 26 éves vagyok, de alig-alig találkoztam életem folyamán ilyen szabad lánnyal. ha pedig éppen szabad volt akkor lehettem a barátja(=haver). előbb találsz ma Magyarországon munkát mint csinos, értelmes, rendes, egyedülálló fiatal lányt!

100-ból ha 5 ilyen van!

26F

2013. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
talán ha nem dobdnád ki a csajt az első hibája után akkor lenne valakid..ja és először nézz magadba:)
2013. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es lehet igazad van :)

utolsó még nem volt egyáltalán komoly kapcsolatom és ha én elküldök egy lányt a buliban mert egyből le akar feküdni velem a buli után az hagy legyen az "hibám" :)

2013. szept. 1. 15:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rossz helyen próbálkozol?

Sok pasi beleesik abba a hibába, hogy csak a 10/10es nőket akarja, akik babaarcúak, vékonyak, nagymellűek, és igen, az ilyen küllemű lányok nagyon sokszor r1b@ncok. Nem általánosítok, nem mindig, de az esetek nagy részében.

2013. szept. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!