Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg hanyi kéne? A segítség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg hanyi kéne? A segítségetek szeretném kérni

Figyelt kérdés
van egy fiú akit már 10 hónapja szeretek... jártunk is nem is egyszer...az utóbbi időben viszont már teljesen kikészültem tőle hogy nem haladunk előre... nem nagyon tudtunk tallkozni és egy nap sétáltunk kb 3 órát voltunk együtt és elmondta hgy kellek is neki meg nem és megígéri hogy máshogy áll hozzáa dolgokhoz mint eddig...és hogy találkozgassunk és meglátjuk mi lesz...csak a baj hogy nem igen találkoztunk azóta sem és én meg minidg nyözettem hogy mi lesz akkor már végre mert ez így nem mehet... most ott tartok hogy megmondtam neki én ezt így nem bírom és hgy ne is bezséljünk... már vagy egyhet nem beszéltünk...de nem bírom ezt így szükségem van rá szeretm és nem tudom elengedni:(
2009. okt. 31. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
hat ez miatt ne na'nyjal .
2009. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ő nem akarja a dolgot, de eddig csak azért nem szakított, mert látta, hogy szereted, és félt hogy fáj neked.
2009. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne az a hanyi... de mi az a hanyi?
2009. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!