Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az első randink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az első randink lesz holnap? Fontos a segítségetek és a normális tanácsotok.

Figyelt kérdés

Pénteken jöttünk össze egy közös bulin.

Holnap lesz az első randink és nem tudom hogy flör6töljek vele hogy még jobban tetszek neki.

Félek hogy nem tudunk majd miről beszélni nem akarok égni előtte.


2010. jún. 14. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
F/L?
2010. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na ez az a dolog, amihez nem lehet tanácsot adni. Ehhez van aki ért, van aki nem. De sok gyakorlással lehet csiszolni a csábítást :D

Használd egy kicsit az eszed. Egy pasit nem nehéz az ujjad köré csavarni. Az más dolog persze, ha bátortalan vagy. Ne legyél az és a tenyeredből fog enni...

2010. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben...:)
2010. jún. 14. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem a lényeg hogy sokat mosolyogj és nézz rá.. a fiúk nagyon szeretik a női mosolyt:) biztos lesz téma ettől nem kell félj. beszélhetsz neki a suliról. a buliról amiben voltatok, közös ismerősök.. ha meg pont nem lesz miről beszéljetek..jónéha egymás mellett menni anélkül hogy bezsélgessetek valamiről:)
2010. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösszi:)

19vagyok ő 23

2010. jún. 15. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!