Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségetek szeretném kérni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségetek szeretném kérni?!

Figyelt kérdés

Múlt hét folyamán megismerkedtem egy lánnyal egy társkereső oldal által és pár levelezés után találkoztunk is. A találkozón jól éreztem magam meg minden és adtam is alá a lovat, hogy bejön. Kb 3. találkozó alkalmával úgy éreztem, hogy nem fog semmilyen érzelem kialakulni az irányába és nem is vonzódom hozzá. Csók volt, de semmi több. Szerintetek, ha most ilyen "érzések" kavarognak bennem, akkor érdemes ennek véget vetni? vagy még várjak, hátha esetleg kialakul valami? Teljesen tanácstalan vagyok és úgy érzem, hogy kicsit elsiettük a dolgot a saját hibámból:( Kb 1 hete ismerem.

Ő 17L, én 20F


2011. ápr. 14. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nálam nincs meg a szikra az első fél órában akkor felejtős a dolog. Én nem húznám az időmet ezzel. De te tudod.
2011. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem most még különösebb fájdalom, maradandó "sérülés" nélkül, őszintén válhattok el. Ne erőltesd.
2011. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
így van.ami nem megy nem kell erőltetni!
2011. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek ezt személyesen tisztázzam vele vagy elég, ha nem keresem? mert ha több évről lenne szó, akkor nyilván személyesen kellene vele megbeszélni, de így, hogy csak 1 hét...
2011. ápr. 14. 16:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire buta mit vársz egy 1-hetes ismeretségtől?Nekem kell 1,2hónap mire elkezd megindulni bennem valami érzelem.Úgyhogy szerintem találkozgassatok még egy párszor végülis nem hiszem hogy lenne azzal valami veszteni valód,és lehet még végül megkedveled.
2011. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!