Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok egy nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok egy nem olyan szép, nem túl tökéletes lánnyal?

Figyelt kérdés
aki mondjuk nem álmaitok nője, mégis esetleg megláttok benne valamit
2013. aug. 21. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bocs, de sose lesz pasid.
2013. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nyilván nem mindenki jár tökéletes emberrel.. mert az nincs is..
2013. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha az ilyen lányokkal nem járna senki, kihalna az emberiség.
2013. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mit ertesz ezalatt banyarem?
2013. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem azon fog múlni, tökéletes-e.
2013. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

iiistenem...:D

oké, nem tartom magam olyan szépnek, sokkal szebbek vannak nálam, de szerintem olyan baromi ronda sem vagyok. imádom az ilyen hülye következtetéseket:D

2013. aug. 21. 21:30
 7/20 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem az átlagos külsejű, de önmagukra igényes lányokat, mint a "bombázókat". Tapasztalataim alapján előbbieknek sokkal több esze és szíve van.
2013. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy valakinek nem vagy tökéletes? A pasik is itt nyavalyognak, biztos van köztük tényleg ronda is, de egy átlag kissé pattanásos tini gyerek lehet nem tökéletes, de attól még nem ronda.
2013. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a fullos csajokat. nekem inkább a "szüzies" lányok jönnek be. ha érted mire gondolok. tehát olyan aranyosan szép külső, és legfőképp értelmes legyen egy kapcsolatra
2013. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Küldesz képet priviben?
2013. aug. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!