Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális dolog, hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy a barátnőm azt mondogatja, szép vagyok? Egy lány szájából ezt fura hallani, főleg az övéből. mert mindenkiben talál hibát. Talán én tökéletes lennék?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Tökéletes biztos nem vagy, senki sem az. Lehet, hogy a barátnőd benned is talál hibát, csak nem akar megbántani. De az is lehet, hogy tényleg szépnek tart. Szerintem ez normális. Ha vonzódik is hozzád, az már más. Arról el lehetne vitatkozni, hogy normális-e vagy sem.
2008. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
egyszerűen csak szerelmes, és mivel a szerelem vak, szépnek talál...tökéletes ettől még nem vagy. :))
2008. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én is mindig mondom a barátomnak, hogy milyen szép! Ez azt jelenti, hogy szeret téged! Örülj neki! :)
2008. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oks köszi :)
2008. okt. 9. 16:20
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Szeret téged, ezért mondja. Számára tökéletes vagy.
2008. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!