Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ennyire mertek meztelenkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ennyire mertek meztelenkedni párotok előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A meztelenkedést nem az ágyban, szex előtt-után értem, gondolom, hogy ott alap, hogy lemertek egymás előtt vetkőzni, hanem így általánosságban. Pl. amikor a párotok zuhanyozik, akkor bemehet-e a fürdőbe, vagy ha egyikőtök hazajön a munkából, akkor nem jön zavarba egyikőtök sem, ha a másik pucéran főz otthon a lakásban, illetve ha tv-t néztek nem zavar, hogy a pasitok elmegy a tv előtt a farkát lógatva ide-oda, stb... Szóval ilyen dolgokra értem.

Légyszíves értelmes válaszokat és a korotokat, illetve, hogy mióta vagytok együtt írjátok le!

Előre is köszönöm!



2013. aug. 4. 21:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
81%
Egy jó kapcsolatban fingani kell tudni a másik előtt, nem meztelenkedni!
2013. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Engem sosem zavart a meztelenkedés mert nincs olyan rossz alakom.

28F

2013. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
55%

ma 22:34


Fingani a másik előtt neveltetés kérdése nem pedig összeszokásé!

A jólnevelt emberek nem eregetnek a másik orra alá!

Visszatartod vagy elmész wc-re és kirakod!

Szerintem ez alap illem!

2013. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
92%
Hát én 2 hónapja szakítottam, de nem járkáltam meztelenül a pasim előtt, csak szex előtt/közben/után szoktam meztelen lenni. Ha egyedül vagyok itthon, akkor is van rajtam ruha, pedig nincs bajom a testemmel, tény, hogy kicsit szégyenlős vagyok, de amúgy is nekem ruhában sokkal kényelmesebb. Valahogy nincs affinitásom pucér fenékkel leülni a székre/kanapéra, ahova később más is ülne, stb. Még ilyen melegben is mindig van rajtam egy top, bugyi, kisnaci, nem hiszem, hogy ezek nélkül sokkal elviselhetőbb lenne a meleg... (21L)
2013. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Mi simán mászkálunk egymás előtt meztelenül bármikor a párommal, ezekben a nagy melegekben meg főleg. Fürdés után egész egyszerűen nem veszünk fel semmit, és úgy gépezünk, eszünk, tv-zünk, ilyesmi. Megjegyzem, én szoktam aludni is, mert zavar mindenféle ruha.

De végül is ketten vagyunk a lakásban, miért ne tehetnénk ilyesmit?


Nekem néha már az is nagy erőfeszítés, hogy rövidnadrágot és topot vegyek fel, ha jön valaki hozzánk. Bár a barátaink engem láttak már melltartóban és bugyiban is, nem vagyok szégyenlős típus egyáltalán.

Nem mellesleg pedig ha a strandra megyek, ott is ugyanennyi ruha van rajtam, és ott még több ember lát.


Nem tökéletes egyikünk sem, de így szeretjük, fogadjuk el egymást, nem értem, miért kell ebből ügyet csinálni, mikor szexnél is levetkőzünk egymás előtt.

Amúgy 2,5 éve vagyunk együtt, de ez már a kapcsolatunk elején is így volt. 28/N

2013. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
*Megjegyzem, én meztelenül szoktam aludni is, mert zavar mindenféle ruha.
2013. aug. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után nálunk még durva lenne azért...de komoly kapcsolataimban természetesen működött a pucérkodás bizonyos idő után. :)
2013. aug. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
89%

A leírtak alapján a megfogalmazott emberek nudinak.

Éssoh sem főztem pucéran és tv-t sem néztem.

de simán levetközöm előtte,zuhanyzok,brunyálok akármi,és ő is előttem.

én 28F,ő 33N. 5 éve.

2013. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Saját lakásom van, itthon szinte mindig pucér vagyok, így tv-zek, főzök, alszok.

Ha barátom átjön, nem vetkőzünk csak úgy le, szex után viszont nem szoktunk visszaöltözni, max. csak bugyi/alsónaci.

2013. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én ha tehetem akkor csak meztelen vagyok. A páromat nem zavarja, megszokta, szereti.

A lakásban az udvaron is meztelenül vagyok, van hogy napokig.

Ffi

2013. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!