Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnátok szokni a földön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok szokni a földön alvást a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbáltam a földön alvást, azóta nem töltöttem az éjszakát az ágyban, nem is tervezem.... Mit gondoltok a témáról?
2013. aug. 1. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Természetesen. Bármit a másik kényelméért :)

16F

2013. aug. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
márminthogy ha te lennél a párom, aki a földön alszik, és elvárnád, hogy én is ezt tegyem?
2013. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
En is a foldon alszom. Meg nyaralaskor is a foldre fekszem.hiaba van kulon franciaagy nekem. Megertelek. Nekem faj a derekam a matracon.29/n
2013. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Japán a párod?
2013. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aludtam már földön én is, nem olyan rossz az, szóval végül is meg tudnám.
2013. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, Indiában is szokás, bár lehet csak a szegényebbek között.

Így legalább nem lesz gondom az alvással akkor sem, ha hajléktalan leszek. xD

De amúgy szerintem nagyon kényelmes, egy takarót teszek azért magam alá, de nem bírnék már matracon aludni, túl puha számomra, pedig a matracok körében keménynek számít.

2013. aug. 1. 23:16
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy úgy érted, hogy földön, hogy semmi matrac, csak a kemény föld ?:S Hát nem...azt nem bírnám megszokni. Én még párna nélkül sem tudok aludni.
2013. aug. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azért én nem kényszeríteném a páromat, hogy ő is szokjon a földön való alváshoz... ez nekem kicsit olyan, mint amikor foglalt a wc, és mondják, hogy gyerekem, menyj ki az udvariba... megy a görcs...
2013. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én sem kényszerítém, ha szeretné, aludhat matracon is, vagy az ágyon is, de az ne furcsa kicsit?
2013. aug. 1. 23:30
 10/11 anonim ***** válasza:
fura így is meg úgy is... én eddig csak akkor voltam földön, ha ott szexeltem, hogy ne hallatszódjon át a szülőkhöz az ágynyikorgás...
2013. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!