Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tudnátok farmon élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok farmon élni a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés
Ha a srác, akivel hosszú távra terveznél bejelentené, hogy ő egy farmot szeretne (nem petrólum lámpás tanya) és azt, hogy Te is ott élj, hogy döntenél?
2012. aug. 28. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szeretem az állatokat, úgyhogy ja! :D


Egyébként nemtudom. Téged mennyire vonz a "nomád" (nem városi) élet?

2012. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kiköpném a számból a szalmaszálat, levenném a kalapot és aztmondanám hogy nem
2012. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Életem szerelme mellett akár egy híd alatt is élnék, de már megtaláltam és nem kellettem neki úgyhogy senki kedvéért nem költöznék olyan helyre amit nem szeretek amúgy is.


21/N

2012. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy olyan tanyán igen, ahol minden kényelem megvan, közel van azért a város, hogy ha unatkozom akkor menjek vásárolgatni.

És ha vannak állatok akkor nekem nem kell velük semmit csinálni, meg nem kell beállni koszos munkát végezni kint.

2012. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán. De ez személyfüggő, én pl. vidéken élek így közel áll hozzám ez a dolog, de ha a csaj egy városi maca akkor kicsi rá az esély, ha mégis nem sokáig bírná...
2012. aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok bocsi az offért! :D

Én vidéki vagyok és sok állatot tartunk!Tehenet,kecskét,csirkét stb. szóval én biztos hogy felnőtt koromban is fogom ezt folytatni!Tehát egy olyan lánnyal nem lennék aki nem akarna velem egy olyan házban élni ahol állatok vannak!

2012. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi a párommal gyakran beszélgetünk arról, hogy majd egyszer jó távol fogunk élni a várostól és minden kényelmünk meglesz:) vele bárhova elmennék:)19/L
2012. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem!

Nem szeretem a kis városokat,falukat,tanyákat,farmokat.Vagyis szeretem,de nem ott élni.Az életemet abszolút egy nagy városban képzelem el és nem változtathat ezen semmi:D

2012. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Én folyóparton lakom, reggel csónakban iszom a teám, kényelem van, de nomádban. Télen pattog a tűz a kályha üvegajtaján át, stb.,... Hallani lehet a csendet, szó szerint. A város 15km.

A lényeg, nem vagyok kelendő, még sokszor le is néznek, nem csak a csajok...

Én ott élek ahol szeretek, szerettem volna... Nem fogok egy csajért a betonba költözni, úgyhogy vedd meg komám a farmot, és lesz ami lesz! Az lesz a Te életed, Te éld, ne egy nő!

2012. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es, köszönöm a tanácsodat. Mindenképp megcsinálom, még ha egyedül is kell laknom ott.
2012. aug. 28. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!