Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ennyire mertek meztelenkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ennyire mertek meztelenkedni párotok előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A meztelenkedést nem az ágyban, szex előtt-után értem, gondolom, hogy ott alap, hogy lemertek egymás előtt vetkőzni, hanem így általánosságban. Pl. amikor a párotok zuhanyozik, akkor bemehet-e a fürdőbe, vagy ha egyikőtök hazajön a munkából, akkor nem jön zavarba egyikőtök sem, ha a másik pucéran főz otthon a lakásban, illetve ha tv-t néztek nem zavar, hogy a pasitok elmegy a tv előtt a farkát lógatva ide-oda, stb... Szóval ilyen dolgokra értem.

Légyszíves értelmes válaszokat és a korotokat, illetve, hogy mióta vagytok együtt írjátok le!

Előre is köszönöm!



2013. aug. 4. 21:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%

Miért ne mernénk? Főleg most, hogy ilyen rohadt meleg van, örülök ha végre ledobálhatom a ruháim.

24N és még csak egy hete vagyunk együtt :D

2013. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
18%
Meztelenul fozni? Ember? Egy alsogazyaban vagy bugyiban meleged lenne? Ez kbaszott beteg dolog puceran maszkalni a lakasban!
2013. aug. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%

Most komolyan. Aki leszopja a barátja farkát, az mit szégyell még ezen kívül? Nem mer levetkőzni előtte? Hát mekkora gáz.

Nekem tök alap, hogy ne érezze magát senki se kellemetlenül, ha meztelenül támad kedvem lenni.

2013. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
93%
Meztelenül lenni elég természetes és kellemes, úgyhogy teljesen normális, hogy meztelenek vagyunk egymás előtt. Mondjuk én amúgy sem vagyok szégyenlős típus.
2013. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%

12-esnek:

Mi a "beteg" dolog abban, ha valaki meztelenül van otthon? Minden "beteg", ha valami nem olyan, ahogy te csinálod?

2013. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%
Ez alap,10 éve vagyunk együtt,főleg ezekben a rohadt nagy melegekben egész nap ruha nélkül vagyunk otthon,nekünk ez a természetes.
2013. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%
Mi 5 éve. itthon nem szeretek ruhába lenni....úgyhogy. De ez így volt 4 éve is...
2013. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
73%
Szia, mi nem szoktunk. Egyszerűen csak szemérmesek vagyunk ehhez. Persze nem jövünk zavarba ha egymás előtt öltözünk stb. de nem szokásunk meztelenkedni a szexen kívül. N 35, F 43
2013. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
87%
Én imádok meztelenkedni előtte,és ő is így van ezzel. Egy éve vagyunk együtt,de már 2-3 hónap után úgy éreztem semmi szégyellnivalóm nincs előtte. Sőt..néha direkt húzom az agyát, munka után pucéran várom a konyhában, kicsit illegetem magam stb, szerintem eléggé feldobja a mindennapokat :D Az ember szexinek érezheti magát, akkor is ha nem tökéletes,és amúgy is csak a párunknak kell tökéletesnek lennünk, nem a 0-ás méretű lányokhoz vagy kigyúrt izompacsirtákhoz szokott stylistoknak.
2013. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
90%
nem szoktam zavartatni magamat a párom előtt 30/F 16 hónapa vagyunk együtt !
2013. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!