Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van párotok, vesztek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van párotok, vesztek fel új ismerősöket, a másik nemből? A párotok mennyire tolerálja? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom eléggé féltékeny típus. Nemrég hozta fel, hogy ha kapcsolatban vagyunk, akkor a feleknek nincs szükségük ellenkező nemű barátokra, hiszen ott vagyunk egymásnak,tehát nem igazán beszélhetnék fiúkkal. Csak így suli társakkal. És, hogy neten se beszéljek velük, nem esne jól neki, ha más fiúkkal beszélnék a háta mögött.

Ezzel mondjuk semmi bajom, nincsenek fiú barátaim, nem bánom.

Viszont volt a környékünkön egy pár napos rendezvény, ahol én és a barátnőim, meg akik itt a környéken lakunk, segítettünk, és egy Új Zélandról jött csoport is, akikkel egész héten ott tevékenykedtünk.

Mondták, hogy majd felvesznek minket a közösségi oldalon(fb). Na most nem tudom mit tegyek, ha ilyen féltékeny a barátom, ha esetleg felvenném ismerősnek, lehet rosszul esne neki,és baj lenne. Vagy inkább hagyjam? Vagy esetleg kérjek 'engedélyt'?

Ti mit tennétek? Nem olyan fontos nekem, hogy miattuk esetleg vitáink legyenek.


2013. aug. 4. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nem lenne ilyenből vita, én elmondanám neki, hogy szeretném felvenni ismerősnek illetve, hogy felveszem ismerősnek. Engedélyt ne kérj, csak tudasd vele, az úgy korrekt. Ha nem tetszik neki, akkor nyugodtan mondhatod, hogy igazán jobban megbízhatna benned és egy új-zélandira meg amúgy is butaság lenne féltékenykednie. Egyébként meg ő sem beszél más lányokkal? Ha ő sem teszi, akkor legalább fair, de azért ne hagyd ezt így rá, nem jó, ha ennyire féltékenykedik és így rádtelepszik. Nincs olyan, hogy "nem beszélHETnél" fiúkkal. Nem flörtölsz velük, de beszélgetni miért ne lehetne totál semleges témákról, teszem azt?
2013. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom, inkább az zavarja ha neten beszélnék.

Mert így élőben pl ha ő is ott van, vagy csak a közelben és ismerősökkel beszélek semmi baja.

2013. aug. 4. 14:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Azokat veszem fel, vagy jelölöm vissza ismerősnek, akiket viszonylag jól ismerek, nemtől függetlenül. A Facebook ismeretség az jelenti: "ismerem" és nem azt, hogy "megdugnám". A párom is azt vesz fel ismerősnek, akit akar és én is, nem kell engedélyt kérnünk rá.
2013. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenféle ribit felvesz a tudtom és beleegyezésem nélkül, chatszexxel meg minden. Az a baj, nem szabhatom meg neki ki legyen ismerőse és ki nem.
2013. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
veszélyesen és kisajátítóan féltékeny a pasid...rossz vége lesz ennek, azt nem tudom hogy mikor de minél később annál rosszabb
2013. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De nincs igaza a barátodnak mert igenis kellenek barátok, hiéba vagytok egymásnak saját szféra is kell az embernek meg különben is mi lesz ha szétmentek?? Nekem a legjobb barátaim mind ellenkező nemüek, vagyis fiúk és tudom hogy hajtanak is rám de a párom nem féltékeny. Neki meg nőnemű barátai vannak többségében. Néha féltékeny vagyok főleg amikor átmegy hozzájuk, szülinapra tortát visz, bulit szervez stb...

Néha több időt tölt velük mint velem. De nem tilthatom meg neki nem lehet megszabni kivel barátkozzon és kivel nem. Pont azzal taszitanám el más karjaiba. Az nem egészséges kapcsolat ahol ilyesmit megszabnak szerintem. Persze nagyon örülnék ha kitörölné őket az életéből mintha sose léteztek volna de nem fogja megtenni akkor sem ha már két gyerekünk lesz. El kell fogadni, hogy nem mi vagyunk az egyetlen nők a párunk életében. Másokkal is flörtöl, másoknak is bókol és ez sajnos teljesen normális, el kell tűrnünk.

2013. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem, az nem "normális", ha párkapcsolatban a pasi másokkal flörtöl. Ha nőnemű barátai vannak és jól érzi magukat velük a barátság keretén belül, ha megnéz csajokat az utcán, az normális. Ha már flörtöl, azaz szexuális jelzéseket küld feléjük, azt nem nevezném annak.
2013. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!