Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig én vagyok akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én vagyok akinek fontosabb a másik?

Figyelt kérdés
Párom nyaralni van, Isten őrizz hogy zaklassam, de ha megbeszélünk valamit, akkor nem tartja magát ahhoz. Már unom. Most is megbeszéltük, hogy ír ha hazaért, mert utána mennek este el még. Már este van, még mindig nem írt, most ha nem mennek haza is legalább annyit írna, hogy nem mentünk haza majd beszélünk.. ÉN biztos írnék.. miért ilyen? Nagyon szeretjük egymást..
2013. aug. 2. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja..nagyon szeretitek egymást...
2013. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én párom dettó, csak ő dolgozik. Múlt hétvégén láttam 2 napra, 20-án jön haza. Azt mondta amint tud, hív. 4-kor lejárt a munkaideje, este meg bulizik, bográcsoznak stb... Nagyon bosszantó, és önző. Elegem van, hogy egész nap a telefont lesem... :'(

16/L

2013. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kolosszus22 ***** válasza:
Ő nem szeret annyira mint te őt az tuti.
2013. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!