Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Olyan, aki annak ellenére, hogy jól néz ki még nem bunkó, és nincs elszállva magától, de nem önbizalom hiányos, egészséges önbizalommal rendelkezik. Rendes és értelmes, de nem kérkedik a tudásával. Érett gondolkodású, lehessen vele hülyéskedni, viccelni, nevetni, de tud komoly is lenni. Határozott, és nem várja meg, hogy a lány kezdeményezzen nála, bátran odamegy, ahhoz, aki tetszik neki..még akkor is, ha lehet visszautasítást kap, ami ugye benne van a pakliban. Inkább a komoly kapcsolatok híve és nem értékeli nagyra a tükörben pózoló kacsaszájú mindenüketkitevő lányokat.

Szerintetek ilyen létezik vagy ez csak egy képzelet szüleménye lehet...az én képzeletemé, mert én még ilyennel életemben nem találkoztam.


A félreértések elkerülése érdekében írom, hogy nem társkeresés és ismerkedés céljából írtam ki ezt a kérdést...pusztán kíváncsiságból. :)


2013. júl. 22. 10:12
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
És mi alapján válogatsz?
2013. júl. 22. 12:48
 42/51 anonim ***** válasza:
Nagyon rákattantál a témára :D
2013. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert nem tudom elhinni, hogy van ilyen. :)
2013. júl. 22. 13:07
 44/51 anonim ***** válasza:

Amúgy látszik, hogy fiatal vagy :) Csokorba gyűjtöd az összes, előnyös jó tulajdonságot és elképzeled, hogy létezik

ilyen pasi, de ha ilyen egyszerű lenne :D És ha mellette van 5 rossz tulajdonsága amit el nem tudnál viselni? :D

A szerelem úgysem ilyen, h egy képlettel előre meghatározod, hogy ilyen lesz persze nagy vonalakban meg lehet, de ha valakit szeretsz akkor azt szereted mindennel együtt ahogy van :) Lehet mondjuk kicsit nagyképű és? Te sem vagy tökéletes, senki sem az szóval ha ilyen illúziókat kergetsz, és ezen töröd a buksid hamar bele fogsz fáradni...

2013. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

Én nem egy konkrét személyiséget írtam le :)

Én ebből csak azt akartam kihozni, hogy van-e olyan, aki amellett, hogy jól néz ki nem nagyképű..amellett, hogy okos nem kérkedik vele..és van-e még olyan, aki bátran mer lépni, ha látja, hogy a lány, aki tetszik neki szimpátiáját fejezi ki.


Remélem érthető.

2013. júl. 22. 13:30
 46/51 anonim ***** válasza:
Így meg csak egy újabb értelmetlen sablon kérdés az oldalon amire már azelőtt tudod a választ h itt feltetted :D
2013. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:
Talán igazad van...
2013. júl. 22. 13:36
 48/51 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező milyen rossz tulajdonságokat tudnál elfogadni a fiúban?
2013. júl. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 Akszidentális Errőr ***** válasza:

Ez, hogy "jól néz ki" nagyon, de nagyon szubjektív. Valaki szerint jóképű vagyok, más szerint nem vagyok az, viszont szép az arcom (?), megint más szerint meg átlagos vagyok. Az önbizalmam nekem olyan, hogy többnyire tisztában vagyok az adottságaimmal, viszont nem szeretek elfogult lenni magammal szemben, és kevés dolog van, amit biztosra veszek az életben. Ez sokak számára úgy jön le, mint határozatlanság, viszont én tudom, hogy csak megfontolt vagyok és elfogadom, hogy sok-sok mindent kell még tanulnom. :)

Rendes... ez megint egy olyan szubjektív dolog. Mitől lesz valaki rendes? Szerintem aki rendes, az nem tudja magáról, hogy az, mert teljesen természetes számára.

A gondolkodásom nem tudom mennyire érett, ez megint csak szubjektív és rettentően szerteágazó dolog, de szeretek komoly témákról beszélgetni, filozofálgatni, ugyanakkor imádom a szóvicceket, amiből ha az adott beszélgetés közepette összeáll egy jó (az adott szófordulatok eredményeképp) azt bizony képes vagyok egyből megosztani a másikkal, legyen akármilyen komoly is az a beszélgetés. Tudom, hogy ez gáz, de igyekszem leszokni róla. :D

Nem várom meg, hogy a lány kezdeményezzen, de eddig nem fordult elő olyan eset, hogy lehetőségem lett volna odamenni valakihez aki érdekelt, és nem mentem. Nem érdekelnek ezek a mai divatos tucatlányok, viszont ettől még nagyon fontosnak tartom, hogy szépnek lássam a másikat.

Szóval döntsd el te. 7 mrd ember él a földön, szerintem (nem viszonylagosan) sok ilyen van, csak hát ki tudja, hogy ők mit várnak el, illetve, hogy egymásra találtok-e.


22/F

2013. júl. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 Szergej55 ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!