Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Olyan, aki annak ellenére, hogy jól néz ki még nem bunkó, és nincs elszállva magától, de nem önbizalom hiányos, egészséges önbizalommal rendelkezik. Rendes és értelmes, de nem kérkedik a tudásával. Érett gondolkodású, lehessen vele hülyéskedni, viccelni, nevetni, de tud komoly is lenni. Határozott, és nem várja meg, hogy a lány kezdeményezzen nála, bátran odamegy, ahhoz, aki tetszik neki..még akkor is, ha lehet visszautasítást kap, ami ugye benne van a pakliban. Inkább a komoly kapcsolatok híve és nem értékeli nagyra a tükörben pózoló kacsaszájú mindenüketkitevő lányokat.

Szerintetek ilyen létezik vagy ez csak egy képzelet szüleménye lehet...az én képzeletemé, mert én még ilyennel életemben nem találkoztam.


A félreértések elkerülése érdekében írom, hogy nem társkeresés és ismerkedés céljából írtam ki ezt a kérdést...pusztán kíváncsiságból. :)


2013. júl. 22. 10:12
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
itt a gyk-n mindenki megfelel a leírásnak.
2013. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
Igen létezik, rám írsz, és megbizonyosodsz róla :D Mert írni bárki bármit le tud ;)
2013. júl. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném. :)
2013. júl. 22. 10:13
 4/51 A kérdező kommentje:
Mármint azt, hogy itt mindenki megfelelne a leírásnak. Bár igaz...írni bármit lehet.
2013. júl. 22. 10:14
 5/51 anonim ***** válasza:
Igen van bár ritka
2013. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

bátran odamegy, ahhoz, aki tetszik neki..még akkor is, ha lehet visszautasítást kap, ami ugye benne van a pakliban.


Ezt leszámítva minden igaz rám de hidd el, hogy sokan leszarják a hozzám hasonlókat, vagy kihasználják :)

2013. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
Nagyrészt megfelelek neki, azt leszámítva hogy nem megyek oda minden csajhoz aki tetszik :)
2013. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
De miért nem? :D Pont ez a baj a mai fiúkkal...nem elég bátrak.
2013. júl. 22. 10:21
 9/51 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy menj oda mindenkihez, aki tetszik, de azért ha látod, hogy te is bejössz a csajnak, akkor miért nem mersz/mertek lépni?
2013. júl. 22. 10:22
 10/51 anonim ***** válasza:

Én odamegyek, ha tényleg olyan a csaj, hogy elsőre megfog és úgy érzem nem hagyhatom szó nélkül :D

Amúgy meg van önkritikám és tudom túl nagy az egom ezért nem megyek oda fűhöz-fához :D

2013. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!