Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Olyan, aki annak ellenére, hogy jól néz ki még nem bunkó, és nincs elszállva magától, de nem önbizalom hiányos, egészséges önbizalommal rendelkezik. Rendes és értelmes, de nem kérkedik a tudásával. Érett gondolkodású, lehessen vele hülyéskedni, viccelni, nevetni, de tud komoly is lenni. Határozott, és nem várja meg, hogy a lány kezdeményezzen nála, bátran odamegy, ahhoz, aki tetszik neki..még akkor is, ha lehet visszautasítást kap, ami ugye benne van a pakliban. Inkább a komoly kapcsolatok híve és nem értékeli nagyra a tükörben pózoló kacsaszájú mindenüketkitevő lányokat.

Szerintetek ilyen létezik vagy ez csak egy képzelet szüleménye lehet...az én képzeletemé, mert én még ilyennel életemben nem találkoztam.


A félreértések elkerülése érdekében írom, hogy nem társkeresés és ismerkedés céljából írtam ki ezt a kérdést...pusztán kíváncsiságból. :)


2013. júl. 22. 10:12
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:

Van ami igaz rám és van ami nem de egyébként sincs párkapcsolat kompromisszum nélkül, szóval felesleges kergetni az ilyen pasit.

Miért legyen nagy önbizalma és menjen oda minden lányhoz aki megtetszik neki, ha amíg barátnője van azt nem teheti meg?

Akitől akarok valamit, ahhoz odamegyek de nem szólítok le úton/útfélen minden lányt csak mert tetszik.

2013. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:

Már írtam egyszer, hogy nem úgy értettem, hogy menjen oda mindenkihez, aki megtetszik neki.

És az önbizalom dolgot is érthetően leírtam, hogy ne legyen túl nagy.

De én azt vettem észre, hogy akik jól néznek ki, azok már el vannak szállva maguktól.

2013. júl. 22. 10:29
 13/51 anonim ***** válasza:
Nyilván ha látom a csajon hogy bejövök neki akkor odamegyek hozzá, de sokan már csak büszkeségből sem adnak semmi jelet, mondván nehogy már ők kezdeményezzenek... Egyébként meg utálom az ilyen odamegyek és "bocs de van barátom" pofára eséseket ezért fogom inkább vissza magam.
2013. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan az a fajta pasi, aki szinte minden nő álma, mert viszonylag, ahogy leírtad belül is kívül is jónak mondható. Léteznek ilyen férfiak, de valóban kevés van belőlük és ezért általában legtöbbször foglaltak is már. A nők nagy része ilyen pasit akar, ezt látom mindenhol, de nyilván nem kaphat minden olyan nő, ilyen pasit.

Valóban, ha végignézem ezeket a tulajdonságokat nem nagyon tudok olyan pasit mondani, akire ez mind ráillik. Szóval baromi ritka lehet.

2013. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Nézd, amit te keresel az egy olyan vékony réteg, hogy alig van ember aki olyan. Ha valakinek tényleg van önbizalma azzal rendszerint elszalad a ló ilyen téren. De a legtöbbet akarnának valamin változtatni magukon. Szóval nincsenek magukkal 100%-ban kibékülve.

Én azért nem szoktam odamenni a lányokhoz mert nem tudok velük kommunikálni. Kb. ilyen vagyok, ha van önbizalom akkor sincs jó dumám :)


http://www.youtube.com/watch?v=x9EEtnOzP4I

2013. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:

"De én azt vettem észre, hogy akik jól néznek ki, azok már el vannak szállva maguktól."


Egyszerű emberi pszichológia. Ha valamiben sikeres vagy, nagyon jó vagy, könnyen el fogsz szállni, mivel az állandó pozitív visszajelzések egy folyamatos önbizalom erősítést hajt végre és ennek következménye a túlzott önbizalom.

Legjobb példa erre a Stanfordi börtönkísérlet. Teljesen átlagos embereket kértek fel a kísérletre. Ezek az emberek hatalmat kaptak (börtön őr), hasonlóan, mint a jó külső (a jó külső is hatalom, sikeresebb vagy az életben, nők terén stb) És bizony visszaéltek erejükkel, a börtön őrök egy erős önbizalmat kaptak azzal, hogy ÉN vagyok az őr és nézzétek meg mi lett a vége.

2013. júl. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 A kérdező kommentje:
Érdekes...rám sokan mondják, hogy szép vagyok, mégsem vagyok elszállva magamtól..egyáltalán.
2013. júl. 22. 10:42
 18/51 anonim ***** válasza:
Én ismerek ilyen srácot. Sőt, kettőt is. Mindketten foglaltak. De léteznek.
2013. júl. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Örömmel hallom. :)
2013. júl. 22. 10:46
 20/51 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, biztos van kivétel, de sokszor nem is tudják magukról az érintettek, hogy el vannak szállva. Legjobb példa húgom, ő jó nőnek számít, sose tartotta magát beképzeltnek, nem is volt az, de mostanában lehet látni dolgokat rajta, hogy azért elég erősen tisztában van azzal, hogy ő jó nő :)
2013. júl. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!