Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Olyan, aki annak ellenére, hogy jól néz ki még nem bunkó, és nincs elszállva magától, de nem önbizalom hiányos, egészséges önbizalommal rendelkezik. Rendes és értelmes, de nem kérkedik a tudásával. Érett gondolkodású, lehessen vele hülyéskedni, viccelni, nevetni, de tud komoly is lenni. Határozott, és nem várja meg, hogy a lány kezdeményezzen nála, bátran odamegy, ahhoz, aki tetszik neki..még akkor is, ha lehet visszautasítást kap, ami ugye benne van a pakliban. Inkább a komoly kapcsolatok híve és nem értékeli nagyra a tükörben pózoló kacsaszájú mindenüketkitevő lányokat.

Szerintetek ilyen létezik vagy ez csak egy képzelet szüleménye lehet...az én képzeletemé, mert én még ilyennel életemben nem találkoztam.


A félreértések elkerülése érdekében írom, hogy nem társkeresés és ismerkedés céljából írtam ki ezt a kérdést...pusztán kíváncsiságból. :)


2013. júl. 22. 10:12
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Szeretnék ilyen pasi lenni :), de sajnos messze vagyok tőle :(
2013. júl. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

átlagos a kinézetem, nem vagyok bunkó, nem vagyok elszállva magamtól, kicsit önbizalom hiányos vagyok.

rendes, értelmes, nem kérkedek a tudásommal.

koromhoz képest érett gondolkodással rendelkezem, nem mindig vagyok határozott.

komoly kapcsolatra vágyom, nem vagyok pózer.


17f :)

2013. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Sok szerencsét :)
2013. júl. 22. 11:17
 34/51 anonim ***** válasza:

Sajnos én ilyen férfival még sosem találkoztam... tán majd egyszer.

19L

2013. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok egyedül :)

amúgy én is 19/L

2013. júl. 22. 12:01
 36/51 anonim ***** válasza:

Igen valami van ami ezekközül nem stimmel.

Pl nálam is majdnem minden megvan, de sajnos csúnya vagyok, emiatt önbizalomhiányos.

2013. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Akkor fiatal vagy még, és hiszel a csodában :) Mind így kezdtük... :D
2013. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Igen, fiatal vagyok még. :)
2013. júl. 22. 12:33
 39/51 anonim ***** válasza:
Álmodj királylááány.
2013. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Megfelelek, csupán én is válogatós vagyok.
2013. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!