Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú/férfi?

Figyelt kérdés

Olyan, aki annak ellenére, hogy jól néz ki még nem bunkó, és nincs elszállva magától, de nem önbizalom hiányos, egészséges önbizalommal rendelkezik. Rendes és értelmes, de nem kérkedik a tudásával. Érett gondolkodású, lehessen vele hülyéskedni, viccelni, nevetni, de tud komoly is lenni. Határozott, és nem várja meg, hogy a lány kezdeményezzen nála, bátran odamegy, ahhoz, aki tetszik neki..még akkor is, ha lehet visszautasítást kap, ami ugye benne van a pakliban. Inkább a komoly kapcsolatok híve és nem értékeli nagyra a tükörben pózoló kacsaszájú mindenüketkitevő lányokat.

Szerintetek ilyen létezik vagy ez csak egy képzelet szüleménye lehet...az én képzeletemé, mert én még ilyennel életemben nem találkoztam.


A félreértések elkerülése érdekében írom, hogy nem társkeresés és ismerkedés céljából írtam ki ezt a kérdést...pusztán kíváncsiságból. :)


2013. júl. 22. 10:12
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:

Miért van olyan érzésem, hogy valahogy minden nő ilyen pasit akar.......


És létezik, olyan nő, aki szép, szexi, tud főzni, hűséges, kedves, türelmes, önzetlen és összetudna jönni egy csúnya önbizalomhiányos félénk kisfiúval?

2013. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Na azért egy ilyen fiú sem jönne össze egy nagyon rusnya lánnyal, mint akit én leírtam :D
2013. júl. 22. 10:55
 23/51 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, a húgodnál miből szűrted le, hogy el van magától szállva?
2013. júl. 22. 10:55
 24/51 anonim ***** válasza:
Hát tudod kérdező ha az ember pofára esik az baromi kellemetlen tud lenni. Nekem kell egy kis idő egy elutasítás után, hogy összekapjam magam megint és újra kezdeményezzek. Viszont le merem fogadni, hogy van akiben az elutasítások mélyebb nyomot hagynak és egyre kevésbé tudják összeszedni magukat és végül inkább leállnak. Van a másik véglet is aki képes 1 este alatt is 50 elutasítást beszedni és egyáltalán nem zavarja főleg akkor nem ha az 51-ik alannyal összejön :)
2013. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
Azért még nincs elszállva magától, de afelé tart. Mondogatja, hogy azért jó nő vagyok, szebb vagyok ennél, annál. olyan jeleket tesz stílus, nézés stb. Nem jönne össze csúnyával, mert tisztában van azzal, hogy jó nő
2013. júl. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Az egészséges önbizalommal rendelkező személyek csak a lányok bíztató "jelzéseire" mennek oda.

Csak a túlzott önbizalmú emberek mennek oda egy lányhoz jelzések nélkül.


Amúgy a kérdésre válaszolva igen létezek :D

2013. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy értettem, hogy jelzésekre. Ha fiú lennék, én sem mennék oda csak úgy bárkihez, aki tetszik.
2013. júl. 22. 11:02
 28/51 anonim ***** válasza:
Manapság az ilyen férfi réteg nagyon szűk sajnos, úgy gondolom, hogy egy ilyen férfi, szinte a tökéletes kategória manapság, és egy ilyen férfinek nincs baj párkapcsolatok terén, egy ilyen férfira vagy 5 lány jutna.
2013. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Ja hogy jelzésekre. Na az más. Ahhoz nem kell "szívesrősítő feles" és negyed óra rákészülés. :D Az könnyebb max akkor lehet elrontani ha valaki nem veszi a lapot. Volt már hogy annyit ittam, hogy csak másnap esett le mit hagytam ki :D
2013. júl. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
Egy egészséges önbizalommal rendelkező pasi, könnyen elszállhat, szerinte nehéz megtartani a határokat az egészséges szintet.
2013. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!