Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Van egy baratom valamivel tobb,mint 2 hete..Honapokig probalkozott, hogy jojjunk ossze. Vegulis beadtam a derekam, mert nagyon szeretem,csak nem akartam konnyuverunek tunni:-) Na, de nemis ez a lenyeg..Hanem, hogy miota osszejottunk egyre gyakrabban veszekszunk,de csak itt a Facebookon:-| Elobe nagyon kedves,megerto es ott latom rajta,hogy szeret..De ha felnezek Fb-re persze,hogy szeretnek vele beszelni,de hat minden kis aprosagon osszekapunk es mindig elintezi, hogy en erezzem magam hibasnak es bocsanatot kerjek megha nemis en hibaztam:-) Persze ezzel nincs bajom,mert nem vagyok haragtarto es szeretem a bekesseget..De kezdem unni piciket, hogy ha csinal valami hulyeseget elintezi azzal, hogy 'Jo majd holnap megbeszeljuk addigra ugyis megbekelsz' Engem ez zavar..vagyis ,hogy nekem kell bekulnom..Elobe persze o bekul es teljesen mas..Ezt nem ertem..Szerintetek ne beszeljunk Fb-n ,hatha 'helyre razodnak a dolgok'?:):) Elore is koszonom:-)

2013. júl. 20. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
töröld magad Fb-ről és nem lesz vita ott! :)
2013. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs nem verbális kommunikáció ettől biztonságban érezheti magát.
2013. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
velünk is ugyanez van, minden apróságon, szarságokon veszekszünk, de csak fb-on, élőben nem, és ugyanígy engem állít be a hibásnak, meg h én érezzem magam rosszul, mostanában ha ilyen vita alakul ki, akkor úgy szoktam elintézni, h írom neki, h nem látja megint milyen apróságon veszünk össze? :D a múltkor azt írtam h lecsókolnám az összes ilyen butaságot a szájáról ha ott lennék, az ilyen beválik :)
2013. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1. valaszolo:) Nem szeretnem torolni magam:-) Rajta kivul sok baratommal tudok ott beszelni es emiatt nem fogom,bocsi:-) De koszonom,hogy irtal:-)

2.kommentelot mar kevesbe ertem:o

2013. júl. 20. 19:33
 5/7 A kérdező kommentje:
3# :-) ohh..hat enis megprobalnam ezt vele,hatha bevalik:-) de azert megis jolesne,ha neha o bekulne.. :-)
2013. júl. 20. 19:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát nagyon hasonló helyzetben voltam én is. Csak én nem 2 hétig, hanem hónapokig.Nagyon sokat tűrtem,és mindig én kellett béküljek, akármi volt,mert ő húzta az orrát,és mindenen megsértődött.

Aztán időről időre egyre nehezebben bírtam, mert ilyenkor mindig előkerültek a régebbi veszekedések, és az okai, a 'hibáim'. Míg el nem mondtam neki, hogy én nem fogom sokáig bírni, hogy minden apróságon összekapunk, aztán csak én vagyok a hibás. Elég keményen elmondtam neki, aztán csodálkoztam is magamon, de nem bántam meg, mert javult a helyzet.

2013. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom,hogy birtad honapokig..:o Nemtudnam elviselni ezt..persze szeretem,de neha sok:-) de enis ezt fogom ma csinalni:-) Teljesen rossz hatassal van ram ez a kapcsolat..:-/ Visszaszoktam a cigire es megint allandoan ideges vagyok..Ha ma talalkozok vele megmondom,hogy vagy hagyjuk vegleg az egeszet vagy valtoztason a dolgokon:-) Koszonom,hogy irtal:-)
2013. júl. 21. 11:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!