Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem, hogy elhanyagol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy elhanyagol a barátom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátommal nagyjából két és fél hónapja vagyunk együtt. A kapcsolat elején minden jól ment, de az utóbbi időkben úgy érzem, teljesen elhanyagol, semmibe se néz... (Mindketten 14 évesek vagyunk.)Most, nyári szünet alatt, eddig mindössze 1-szer (!!) találkoztunk, mert én hiába kerestem, hívtam el sétálni, mindig volt valami indok, ami miatt neki nem volt alkalmas. Így hát maradt az, hogy akkor facebookon beszélek vele. Csakhogy hiába mondok valamit, egyszerűen nem reagál, vagy csak egy-két szóval. Ráadásul a születésnapomról is megfeledkezett, és ebben az bánt a legjobban, hogy én kb egy hónappal az ő születésnapja előtt már készültem, kérdeztem, hogy mit szeretne, stb; ő pedig lazán elfelejtette az enyémet.. Kicsit azért az is bánt, hogy mindig nekem kell kezdeményeznem: én hívom el akárhova, én küldök neki sms-t, (amire nem mindig válaszol), stb.. Ő pedig sosem hív engem, sosem küld sms-t, nem ír, ha fent van, nem hív el sehova.. Én tényleg nem akarok sokat; nem kell nekem gyertyafényes vacsora, de azért én egy kicsit közelebbi kapcsolatot szeretnék, ő viszont inkább ilyen haver-barátnőként kezel az utóbbi időben. Nagyon nem szeretném elveszíteni, mert szeretem, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek :(

2013. júl. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elvesztetted. Ha arra nem képes hogy megmondja hogy nem akar találkozni akkor nem érdemel annyit hogy kaparj utána.
2013. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de az 1. válaszolónak igaza van. :(
2013. júl. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, majd rájön, mit veszített.
2013. júl. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz szét jobban a f**mezőn. Biztos találsz egy másikat, mert rengeteg az ágaskodó f**. :D Hajrá!
2013. júl. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.. :)
2013. júl. 18. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!