Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne sírjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne sírjam el magam folyton ha a párom felemeli a hangját?

Figyelt kérdés
Ha veszekszünk és ő lekiabál már patagzik is a könnyem és úgy válaszolok...
2013. júl. 8. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ért valami trauma kiskorodban?szüleid kiabáltak veled?
2013. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Ha kiabálnak velem, én is sírok. A mostani párom mondjuk sosem kiabál, max ingerültebben szól. De ismer, tudja, hogy hiperérzékeny vagyok. Lényegében már a kapcsolatunk elején tisztáztam úgy mond a szabályokat, hogy nem bírom, ha kiabálnak velem, mert egyből sírok. :)
2013. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Legalább nem folytod magadba az érzelmeidet, sokkal rosszabb, aki nem tud sírni, mint pl én.
2013. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát kiskoromban nem, csak tini koromtól voltak zűrök családon belűl
2013. júl. 8. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Én is sírós vagyok. Elég egy rossz hangsúly, és máris potyognak a könnyeim.Ugyanakkor kemény is vagyok, ne tudom, vagyis tudom, hogy ez a gyermek koromra vezethető vissza.
2013. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok.Akkor lehet hogy ez az oka...Szerintem beszéld meg ezt a pároddal,ha ezt tudja akkor biztos változtatni fog.Hány éves vagy?
2013. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Cseréld le a párodat. Ne haragudj, de az én párom/most már férjem soha nem kiabált velem. És én sem vele.
2013. júl. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd ott pl :)
2013. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Cseréld le! Voltak vitáim néha a barátnőimmel, de sosem kiabáltam.


37/F

2013. júl. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha felemeli a hangját ne válaszolj, hanem rugd tökön. 5 alkalom után gyogyultak lesztek.
2013. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!