Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOkka200 kérdése:

Mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Lassan itt a barátnőm születés napja, nincs sok pénzem ezért valamivel még is csak szeretném meglepni, sajnos sosem volt adott az hogy bármi nagy értékű dolgot is kapjon tőlem, de valójában gazdag vagyok, mert ő az enyém, csak annyit kérnék tőletek írjatok pár normális tippet, ami értelmes, és hasznos! Tudom hogy tortát ha törik ha szakad vagy csinálok neki vagy veszek, de valami kis apróságot főképp lányokat kérem, amitől megenyhülne a szívetek! Előre is köszönöm:) Bocsánat a helyesírás hiba miatt későre jár már!
2013. júl. 8. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vmi képzőművészeti ágon tehetség?
2013. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél apróságot, valami kis akármit amit szeret, a többi meg meg van azzal szerintem hogy vele leszel
2013. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tudsz sütni?
2013. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen szakácsképzésre jártam 4 évig abba benne volt mindenféle, őőő hát elég szépen rajzolok, nem felvágásból " de elég jól "
2013. júl. 8. 00:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Kész is a terv. Eddig elköltött pénz: 0FT.

Így több ajcsit tudsz neki adni.

Meg jól kiny***d, azt még egészséges is marad.

2013. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha kapnék mondjuk egy romantikus masszázst vagy verset (de az én barátom nem csinál ilyet, mert paraszt...).
2013. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát igazán sajnálom :)

az előtted lévő válaszolónak mutogatom a középső ujjam :) de csak láthatatlanba :) amúgy meg, NORMÁLIS VÁLASZ, de ha nem tudjuk értelmezni a mondatott ne írjunk ide semmit, őőő ha valaki segítene verset írni mert sajnos az nem megy! :'S

2013. júl. 8. 00:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Most azzal a válasszal mi a jó büdös fene bajod volt?

De úgy tényleg? Jártok, nem? Ha már volt vmi, akkor azt a napot olyan téren is rá szánod, csak rá...? Ha nem, akkor nem..ember.


Ezért nem segítek verset írni, pedig jól írok, bibibibiiii


ÉS ne mutogasd a középső ujjad, elgörbül

2013. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak elárulom ha kanos vagy, dugj meg egy lovat nem szex tanácsadás kérdést tettem fel csupán ennyi, és nem szex orgazmikus napot akarok tartani hanem " SZÜLINAPOT " de olyantól amúgy se kérnék segítséget ki csak azon van hogy " valakivel érintkezzen valamilyen téren " és igen már lassan 3 éve együtt vagyok vele, volt is már nem egyszer több mint szerelem! De most ez valahogy nem erről szól, már megbocsáss!
2013. júl. 8. 00:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó. Növesszek most miattad kukit?
2013. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!