Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KOkka200 kérdése:

Mit is tehetnék?

Figyelt kérdés
Lassan itt a barátnőm születés napja, nincs sok pénzem ezért valamivel még is csak szeretném meglepni, sajnos sosem volt adott az hogy bármi nagy értékű dolgot is kapjon tőlem, de valójában gazdag vagyok, mert ő az enyém, csak annyit kérnék tőletek írjatok pár normális tippet, ami értelmes, és hasznos! Tudom hogy tortát ha törik ha szakad vagy csinálok neki vagy veszek, de valami kis apróságot főképp lányokat kérem, amitől megenyhülne a szívetek! Előre is köszönöm:) Bocsánat a helyesírás hiba miatt későre jár már!
2013. júl. 8. 00:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elnézést ezért külön kérek elnézést azt viszont nem tudhattam hogy lány vagy!
2013. júl. 8. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!