Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny típus vagyok. 2 éve vagyok együtt a barátommal, de úgy érzem sokat romlik a kapcsolatunk folyamatosan. Kissé bizalmatlan vagyok vele, mert úgy érzem keveset vagyunk együtt, nem törekszik a jobbra, nincsenek programok, nem egy romantikus alkat.. és nagyon szülőfüggő. Ami megint csak zavar.

Aztán az előző barátnői is hozzám képest fényévekkel szebbek voltak..! - Minden túlzás nélkül..

Aztán, most hogy kondiba járunk, nézi a lányokat.. Biztos nem direkt, nem nekem akarva rosszat.. Mindenesetre én látom és rosszul tud esni. Mikor szóvá teszem, dühös lesz. Úgy érzem, fontos számára a külső és velem csak "el van" nincs ló, jó a szamár is alapon és ez a maradék, csöppnyi önbizalmamat is összetöri.

Nem csal meg, nem flörtöl nőkkel, ez biztos, csak úgy érzem nem én vagyok számára a legjobb.. Nem én vagyok az az "igazi".

Mi a teendő? :(



2013. júl. 15. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy hogy mi? nem esett le? szakítás
2013. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Összeszedni az önbizalmadat. Mondjuk én mondom... átérzem, mert nekem is marhára rosszul esik, hogyha a szemem láttára stíröli a nőket. De én megtudtam vele beszélni. Azt viszont tudom, hogy maximálisan megbízhatok benne, nem csalna meg, de ha megnéz mást, és én tudok róla, akkor robbanok. :DD Sajnos ilyen a természetem. :D
2013. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ezt amilyen szépen nekünk levezetted, vezesd le a barátodnak is. Mond el, hogy mi zavar, mit szeretnél másképp csinálni. Mond el, hogy örülnél, ha néha kicsit romantikáznátok, stb. Meg kell, hogy értse!

Ha már végighallgat, nyertél. Tutira elfog rajta gondolkodni.

Te is meglepheted amúgy egy-két dologgal, pl. romantikus vacsi, vagy egy esti séta, éjszakai fürdőzés ilyesmi.

Beszélgessetek! Ez az alapja mindennek! Hidd el!

És ne értékeld le magad. Értékes vagy!

2013. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok! Köszönöm Nektek!


De az én életem amúgy is romokban hever, mármint tudja jól, hogy nekem nehéz életem volt, van és lesz is, ilyen csillag alatt születtem, hiába..

Tisztában van ezzel és ahelyett, hogy úgy kezelni, hogy csak én, senki más.. olyan jeleket ad felém, amivel nem vagyok megelégedve. Úgy érzem többet érdemelnék, mert az a bizonyos "mérleg" erősen az irányomba dől, ha az érzelmeket nézzük. Szükségem lenne rá, de nem kapom meg tőle a támaszt a vigaszt, mellette sem tudok NŐ lenni, nem tudok büszke lenni..

Talán Ő sem büszke rám..

Megbeszélni Vele? 2 évünk alatt nem egyszer voltak nézeteltéréseink, de nagyon nem hatotta meg a dolog. Egyik fülén be, másikon ki..

Azt hiszem, túlságosan elbízta magát .. most már nem vagyok számára kihívás.. :(

2013. júl. 15. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is. Minden pasi megnézi a többi csajt. És minden csaj megnézi a többi pasit. Csak ti, csajok diszkrétebben tudjátok csinálni, és nem buktok le.

Másodszor nem azért, mert jobbak nálad a többi csajok, csak kíváncsiságból. Ha látunk egy 150-es mellet, odanézünk, mert feltűnő. Ha látnál egy négert 50 centis farokkal, te is odanéznél. Pedig valószínű elégedett vagy a pároddal, és nem akarnál olyat, különben nem vele lennél.

Meg attól, hogy hűséges a pasi, még nem kell vaknak is lennie. Idáig volt a magyarázat.

És a teendő: Ha ki akarod dobni a pasit nyálcsorgatásért, hát tedd meg mielőbb.

Ha nem akarod, akkor meg nem jó semmi eltiltás, meg leszidás, meg miegymás. Esetleg mondd meg neki, hogy nem esett jól neked, hogy ezt, meg azt úgy megbámulta, csak hogy tudatosodjon benne a dolog.

Egyébként ha a kedvében jársz, és "nevelgeted", és jól bánsz az emberrel, és van egy kis esze, büdös életbe el nem fog hagyni, és nem is fog megcsalni se.

Ha drámázás van, és nem érzi jól veled magát, csak akkor újíthat be. Miért cserélne le valaki egy jól működő dolgot, amivel minden szempontból elégedett, egy bizonytalan valamire?

2013. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!