Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék ez ellen? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ez ellen? Hogyan győzzem le a félelmeimet ezen a téren?

Figyelt kérdés
Kinézetem miatt (szemüveges vagyok és ráadásul nagy a fejem is, valamint nem vagyok túl izmos sem) nem merem elhinni, hogy nekem is lehetne barátnőm, ezért nem merek kezdeményezni sem. Viszont alapvetőwn jól el tudok beszélgetni a lányokkal, nagyrészt az eszem miatt (amellett, hogy kitűnő vagyok, környezetem is okosnak tart). Viszont úgy érzem, hogy esélytelen az, hogy bármelyik lány szerelmes legyen belém.

2013. máj. 14. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
idefigyelj te majom,gondolkozz,miért én oldjam meg az életed helyetted? : kontaktlencse és gyúrás,ennyi öregem!
2013. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sport,konditerem?

Soványság ellen hatásos.

A szemüveg nem baj.

2013. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Ha így nézel ki akkor tényleg nincs esélyed

2013. máj. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Dreed ***** válasza:

Reménykedj abban ,hogy egyszer valaki majd többet lát meg benned mint pusztán a külső.

Ha meg magadban se vagy biztos,addig ne is próbálj társat keresni.

2013. máj. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha téged zavar a szemüveg, akkor hordj kontaktlencsét! Ha zavar, hogy nem vagy izmos, gyúrj(nem kell konditerembe járnod, ha félsz, h kicsúfolnak. Vegyél súlyzókat, felülésezz, guggolj, fekvőzz.)!

És ezek elsősorban nem is azért kellenek, hogy jobban tettszél a lányoknak, hanem, hogy magadnak és nőjön az önbizalmad! Jól kell, hogy érezd magad a bőrödben.

2013. máj. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bárhogy is nézel ki, az javaslom hozd ki magadból a maximumot. 2 dolgon nem változtathatsz, arcodon, és testmaggaságodon. Minden máson igen! A hajadon... a testalkatodon, öltözködéseden stb stb... Ezeket úgymond tökélyre viszed, simán elfedi mondjuk h ronda az arcod. Jól felöltözöl, felszedsz pár kilót, jól megnyírod, megcsinálod a hajad, befújod magad 1 kis dezodorral, nem hiszem el hogy nincs lány akinek ne tetszenél meg :) Gondold át ezeket a szavakat barátom, és ne csak puszta szövegnek nézd
2013. máj. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egyrész NEM A KÜLSŐ SZÁMÍT és ha a külsőd miatt félsz akkor gyúrjál. De én is vézna vagyok, és akkor mi van??? Meg ha jól barátkozol a lányokkal akkor máris nagyon nagy előnyöd van.
2013. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, lesz barátnőd, csak ki kell várni azt, amíg megjön az esze a lányoknak és nem a leghangosabb s*ggfejre hajtanak rá, hanem azokra, akikben van is valami érték.


Addig meg ne aggódj, jobban jársz nélkülük

2013. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!