Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnek, hogy ujra belem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, hogy ujra belem szeressen? Hogy ujra minden a regi legyen?

Figyelt kérdés

Van, volt egy baratnom akit mindennel jobban szeretek. Mindenem fel adtam erte. Most ugy nez ki, hogy vege van mindennek, mert bunko voltam. Az utobbi idoben csunyan viselkedtem, csunyan bantam vele, csunyan beszeltem vele. Szakitott, jogosan. Nem birtam, konyorogtem neki, sirtam utanna, hogy hogy megbantam. 3 nap utan felhivott magahoz es megbocsajtott. Ez volt masfel hete. Azota a kapcsolatunk olyan mintha nem is egyutt lennenk. Ma beszelgettunk es megkerdeztem tole, hogy meg szeret ? Azt mondta igen. Utanna azt, hogy szerelmes is ? Azt mondta nem. Nem mondta 2 hete, hogy szeret. Nem keres annyit. Fontosabb lett neki mas, a baratnoi, holott eddig nem volt. Ma ugy dontottunk, inkabb o, hogy picit hagyjuk ezt az egesszet, aztan 1 het mulva kb. terjunk vissza erre, es addig meglatjuk, hogy mi lesz. Nem hiszi, hogy 2x lehetunk 1 azonos emberbe szerelmesek. En voltam. Mit tehetnek, hogy vissza hoditsam a ''jelenlegi baratnom'' ? Volt mar valaki ilyen helyzetben ? Barmit megadnek, megtennek erte, hogy minden a regi legyen.

Elnezest kerek azert, hogy nincs ekezetem !



2013. júl. 16. 01:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hú öreg.


Két dolgot tehetsz:

1.) Ha érzed, hogy viszonzásra kerülhet a szerelmed akkor próbálkozz.

2.) Elengeded mert ez csak energiapocsékolás.


Mindenképp te fogod érezni, hogy mi van köztetetek. A kapcsolatok évezredek óta úgy működnek, hogy van egy domináns fél a kapcsolatokban, aki irányít és egy irányított.


Szinte minden esetben az az irányított aki többet érez a másiknál.

Ha úgy érzed nem te vagy a domináns és a kapcsolat emiatt haldoklik akkor azzá kell válnod.


Jó technika még a fejlődés. Nehéz de a legjobb.

Az emberi értékeidet fejleszted. Korrektség, megbízhatóság, őszinteség, nem kötözködő, humoros miegymás.


Fel kell keltened az érdeklődését. Imponálnod kell neki, de ahoz jobban az érzéseibe kell ásd magad. Mit szeret, hogy szereti, miért szereti és add meg neki de nem mindent. Figyeld a domináns embereket a környezetedben és próbálj tőlük ellesni tulajdonságokat.

Az az optimális ha a férfi a domináns de nagyon ritka esetekben fordítva van.

Előbb tudnod kell, hogy hányadán állsz és áll a kapcsolatotokban.

2013. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hat amint irtam a tegnap, ugy dontott, hogy 1 hetig hagyjuk picit egymast. Ma az elso nap. Nincs jo reggelt sms, se semmi. Most en arra torekszem, hogy ezt be tartsam, hogy ne irjak. Vajon jo otlet ? Ebbol ki derulhet, hogy neki jelente meg ez valamit ? Mar nem az elso az ilyen, maskor orokke irtam amikor igy voltunk, mert meg volt egy ilyen. NE ertsetek felre, nem feladom !
2013. júl. 16. 09:51
 3/17 anonim válasza:
Dani? :D
2013. júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 JohniDaren ***** válasza:
Az emberek miért nem tudják elfogadni ha valaminek vége van? Szakított, a te hibád! Lépj tovább! Majd elmúlik a fájdalom.
2013. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem Dani. Van akinek konnyu a tovabb lepes, es van akinek nem es van akinek nagyon nehez. En az utobbihoz tartozom. E mellett nem tudok nyugodt lenni, amig a hibaim ki nem javittom.
2013. júl. 16. 17:00
 6/17 JohniDaren ***** válasza:
Persze, a lelkiismereted legyen nyugodt, de ahogy én olvasom ennek a kapcsolatnak vége. Nekem is volt hasonló, de hidd el nem érdemes próbálkozni. Lehet hogy most fáj, de majd találsz valaki mást idővel.
2013. júl. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia !Én is voltam hasonló helyzetben....Én azt ajánlom, hogy várd ki ezt a hetet , és utána vess be mindent(Virágot,csokit, és ezeknél sokkal személyre szólóbb kreatív dolgokat,hogy mit ?Nos, azt neked kell tudnod), hogy vissza szerezd !Persze, ha azt érzékeled, hogy ez nem jön be neki, akkor kicsit vegyél vissza a tempóból és várj, lehet magától is rájön, hogy szeret téged és veled akar lenni....Viszont ha semmi sem használ, akkor el kell, hogy engedd !Ha tényleg szereted megtudod tenni .Lehetséges ,hogy neki nem te vagy az "igazi"....Én 3 éve ugyanazt a lányt szeretem Kb.1,5 évet voltunk együtt, és 1,5 éve vagyunk majdnem teljesen külön(már csak beszélő viszony van köztünk), Ő azóta úgy néz ki, hogy megtalálta élete szerelmét....Persze nekem is voltak barátnőim, de szerintem soha senkit nem fogok úgy szeretni mint Őt akkor....DE LEGALÁBB TUDOM ,HOGY BOLDOG !Én nem is tudom leírni ,hogy mennyire szurkolok neked....De ha vissza szerzed, akkor bánj vele rendesen és többé ne szúrd el!!!Esetleg leírhatnád majd ,hogy mi lett , akár ide , akár privátba.Még 1X sok sikert kívánok!


21/Fiú

2013. júl. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja és JohniDaren-nek üzenném , hogy nem teljesen értek egyet vele!Ha tényleg szerelmes vagy belé akkor ez a "fájdalom" szerintem soha nem fog elmúlni....De én pl. minden este gondolok a volt barátnőmre, és semmiért nem adnám ezt a "fájdalmat"!Ha tényleg semmi esély arra ,hogy megint együtt legyetek ,akkor ezt el kell fogadnod ,hisz amíg 1 kicsi esélyt is adsz magatoknak addig (szerintem) sokkal rosszabb lesz.Én ha most vissza szerezném a barátnőmet ,attól nekem lehet, hogy jobb lenne, de tudom ,hogy nem tudnám megadni neki azt amit a mostani barátja, gondolok itt pénzre és persze arra ,hogy én bár nagyon nagy parasztnak tartom a mostani fickóját, azt nem tagadhatja le senki ,hogy kölcsönösen szerelmesek egymásba....Ennyi elég is rólam,szóval a lényeg amit megpróbálok mondani neked ,hogy szerezd vissza, de ha erre semmi esély akkor lépj tovább, a fájdalom soha nem fog elmúlni ,de ez nem feltétlenül baj!Bocsi ,hogy ennyit írok magamról,de az én példámmal próbálok segíteni, remélem nem gond. 7-es válaszoló, 21/f, előző voltam....
2013. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Persze, dehogy is gond. En is altalaban a sajat peldammal szoktam valaszolni, segitteni.


Eltelt egy nap, amiota kiirtam ezt. Picivel tobb. Nem keresett, nem irt. Pedig biztam benne, hogy fog. Bizok benne, hogy holnap fog es ha nem akkor holnap fogok bizni, hogy holnap utan fog !

Minden esetre irok ide meg, hogy mi lesz belolle, de remelem es bizok a legjobbakban, hogy ra jon, hogy neki en kellek.

Es meg johetnek valaszok, koszontem !

2013. júl. 17. 02:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Rendben van :) Csak tarts ki és szerintem mindenképpen várd ki ezt a hetet:) Tudod látszik az írásodból ,hogy tényleg nagyon szereted és ,hogy tényleg vissza akarod kapni.Remélem ti szerencsésebbek lesztek mint én és egymás mellet patkolhattok el :D Még mindig szurkolok nektek.... Még mindig a 7-es voltam....
2013. júl. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!