Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnek, hogy ujra belem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek, hogy ujra belem szeressen? Hogy ujra minden a regi legyen?

Figyelt kérdés

Van, volt egy baratnom akit mindennel jobban szeretek. Mindenem fel adtam erte. Most ugy nez ki, hogy vege van mindennek, mert bunko voltam. Az utobbi idoben csunyan viselkedtem, csunyan bantam vele, csunyan beszeltem vele. Szakitott, jogosan. Nem birtam, konyorogtem neki, sirtam utanna, hogy hogy megbantam. 3 nap utan felhivott magahoz es megbocsajtott. Ez volt masfel hete. Azota a kapcsolatunk olyan mintha nem is egyutt lennenk. Ma beszelgettunk es megkerdeztem tole, hogy meg szeret ? Azt mondta igen. Utanna azt, hogy szerelmes is ? Azt mondta nem. Nem mondta 2 hete, hogy szeret. Nem keres annyit. Fontosabb lett neki mas, a baratnoi, holott eddig nem volt. Ma ugy dontottunk, inkabb o, hogy picit hagyjuk ezt az egesszet, aztan 1 het mulva kb. terjunk vissza erre, es addig meglatjuk, hogy mi lesz. Nem hiszi, hogy 2x lehetunk 1 azonos emberbe szerelmesek. En voltam. Mit tehetnek, hogy vissza hoditsam a ''jelenlegi baratnom'' ? Volt mar valaki ilyen helyzetben ? Barmit megadnek, megtennek erte, hogy minden a regi legyen.

Elnezest kerek azert, hogy nincs ekezetem !



2013. júl. 16. 01:21
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nagyon sajnállak! A reménytelen szerelemnél nincs rosszabb. Én is átéltem. Mindkét oldalon álltam már.

Szerintem ez a lány már nem szeret téged azok alapján, amit írtál. És egy emberbe csak egyszer lehetünk szerelmesek. Ezt az egy hetet is valszeg szánalomból adta, mert látja mennyire szenvedsz.

Ne haragudj, hogy ezt írom, de tudom, hogy a kijózanító igazság, sokkal jobb hosszú távon, mint az önámítás. Szerintem próbáld meg elengedni és keress másik lányt minél hamarabb. Ja, és ne kövesd el azokat a hibákat, amiket eddig elkövettél. Nem is értem miért viselkedtél így, ha szereted?!

Szorítok neked!

2013. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azert, mert ilyen a termeszetem. Ilyen ember vagyok. Tudok szeretni nagyon, nehezen tudom ki mutatni, de amikor provokalnak akkor robbanok. Kozben ki derult par dolog, amit ugyebar le irtam fennt. Mar nem szerelmes, de viszont hianyzom neki, hianyzik az, hogy nem irok annyit, nem tudja, hogy mi van velem,merre jarok es mit csinalok. Ezt a tegnap mondta. De mar kezdem megunni, a barataim helyre pattintottak. Innentol fogva amig en nem erdeklem ot, addig o sem fog engem, sajnos
2013. júl. 19. 13:04
 13/17 A kérdező kommentje:
De mind1 es, mert nem fog azt megcsinalni, hogy amikor hianyzom neki akkor ugrok egybol es ez ido alatt en szenvedek,mert nem lehet az enyem.
2013. júl. 19. 13:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Én abban ,hiszek ,hogy ha valaha is szerelmes volt beléd és nem csak fellángolás volt köztetek, akkor még mindig szeret, és mindig is fog....Fent nem csak azt írod, hogy szereted , de azt is ,hogy te rontottad el a dolgokat ,sőt a későbbi kommenteidbből az is kiderül,hogy ez már a második alkalom!A kérdés alatt ezt írod: volt egy barátnőm akit mindennel jobban szeretek....", szóval ezt a részt eléggé nehezemre esik elhinni, ha ilyen hamar feladod....Amúgy is a történetet nem ismerjük teljesen,csak annyit tudunk,hogy csúnyán viselkedtél/beszéltél vele.... Szerintem ezek után teljesen jogosan kér egy kis időt (mert valljuk be 1 hét nagyon kis idő és még bármi történhet), és itt nem neked kell háborognod és sírnod ,hogy nem fogsz neki ugrálni.... Most pontosan ezeknek a dolgoknak az ellentétét kéne tenned ! Minden esetre, sok sikert kívánok ! Viszont a picsogással hagyj fel és ha sikerül vissza kapnod a csajt, akkor 1000X jobban figyelj oda!
2013. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem adom fel. Csak ilyen se veled se nelkuled dolog megy nala az a baj, es ebbol en nem kerek, mivel nekem igy faj. Egyszeruen nem tudom megerteni, hogy ha szeret, mert szeret, csak nem szerelmes, akkor miert nem lenne jobb neki ujra kezdeni mindent ? 4 napja napi par szot valtunk es abbol is kis vita alakul ki. Ha akarna akkor mar reg ujra kezdte volna velem, nem ? Vagy ez olyan, hogy a mult miatt nem tud elengedni, de kozben van neki valaki mas ? Vagy en nem ertem. De bizok benne, hogy nincs senki mas. Itt mar nem erzem ugy, hogy tehetnek is valamit. Pedig higyjetek el, hogy szeretnek, mert lanyt meg ennyire nem szerettem.. De amikor latom, hogy O, hogy viszonyul felem es amikor latni sem szeretne, mert epp nem hianyzom, akkor megis mit kene tennem ?
2013. júl. 21. 03:03
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem megkérdezhetnéd tőle (ha még nem kérdezted)a dolgokat , épp úgy ahogyan ide is leírtad.....
2013. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem szeret és kész! Minden jel erre utal. Én is szeretem a szomszéd nénit, de nem vagyok belé szerelmes, ezért nem is fogok vele kapcsolatba bonyolódni. Szerelem nélkül nem megy!!! Ezt olyan nehéz felfogni?!
2013. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!