Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus téma. Segítene valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus téma. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt kapcsolatom még lánnyal, de 6 éve érzem, hogy vannak lányok, akik kiváltanak belőlem egy erős vonzalmat, viszont mivel ez ritkán fordul elő, nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Pár hónapja megismertem egy lányt, akinek még szintén nem volt kapcsolata lánnyal, de hasonlóan érez, mint én. Elkezdtünk levelezni, éreztem, hogy tetszem neki, majd találkoztunk és nagyon jól éreztem magam, nagyon különleges lány, pedig ezt ritkán mondom valakire.

Azóta sokszor vagyunk együtt és ami teljesen meglep és lenyűgöz, az az, hogy életemben először nem egy felszínes valami, nem egy opció arra, hogy az embernek legyen valakije, akivel eltölti az idejét vagy foglalkozzanak vele és elmondhassa, hogy nem szingli, mint ahogy sokan menekülnek kapcsolatokba emiatt. Ahogy le tudom írni az egészet, az az, hogy megnyugtat, szörnyen jó ember, nagyon példaértékű az értékrendje, teljesen az ellentétem mindenben.

Én nem érzem magam jó embernek, rengeteg rossz tulajdonságom van, kicsapongó vagyok, döntésképtelen, elszúrok mindent, nemtörődöm vagyok és egy hisztérika. Ő azt mondja, hiányzom neki, ha nem találkozunk, mindig rám gondol. Úgy érzem, már elég magas szintű a rajongása felém, de én félek, hogy megbántom, még soha nem volt ennyire "normális" ember az életemben. Olyan, mintha azért lenne, hogy megjavítson, a gondomat viselje és feltöltsön pozitív tulajdonságokkal.

Nem tudom, hogy mit tehetnék, eltaszítsam-e azért, mert egy hülye p.csa vagyok, még mielőtt azzal taszítanám el, ahogy viselkedem?



2013. júl. 9. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmiképp se taszítsd el. Tartsd meg. Értékes és ritka társ az ilyen. Megbánnád. Nem garantált, hogy még egyszer megtalálja a zsák a foltját ;) Amint látod így szeret és elfogad, ahogy vagy. Becsüld meg. És szerintem jó hatással lesz rád. Változni fogsz a hatására, méghozzá + irányba.
2013. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt elég erősek az érzelmek és úgy érzem, hogy Te is nagyon szeretnéd, mert boldogságot találnál ebben a kapcsolatban.

Szerintem kezdjetek bele a kapcsolatba, bár én ezt férfiként úgy mondom, hogy én is a nőkért rajongok.

2013. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne taszítsd el, tök jól kiegészítitek egymást! :)


És nem hiszem, hogy valakinek ennyi rossz tulajdonsága lenne. Főleg, hogy jó tulajdonság nélkül.

Csak te látod így magad: Lehet csak simán izgulsz, meg lehet nevelés következménye (google.hu/search?q=false+guilt) is.

2013. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenki ilyen szerintem.Az a lényeg hogy ezzel jót akarsz neki.:D Tartsd meg és vigyázz rá,öleld át stb...
2013. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írsz a lányról már tudnod kéne a választ.

Amiket s ahogyan írsz róla, egyértelmű, hogy Te is érzel valamit iránta.

Egyértelmű...ne hagyd ki ezt a fantasztikus alkalmat, vágj bele.

Sajnos a leszbikus világban, nem sok ilyen lány van.

Nehéz ilyet találni.

24/L

2013. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló szituba keveredtem csak a másik oldalról. A lány fölnézett rám és bálványozott. Mikor pedig kiderült, hogy nem vagyok egyáltalán tökéletes, akkor kiábrándult. Ő csalódott volt, mert nem azt kapta, amit várt, én pedig frusztrált, mert esélyem sincs megfelelni annak a képnek, amit dédelgetett magában rólam. Hiába fogadom Őt el az összes hibájával, ha Ő engem nem. Jó lenne, ha alaposan végiggondolnád, hogy oda lennél-e érte akkor, ha nem lenne tökéletes. Ugyanis biztos, hogy nem az, mert tökéletes ember nincs. Az a gond, hogy, ha Te nem vagy képes elfogadni a saját hiányosságaidat, ha magadtól is a tökéles az elvárás, akkor másnál sem tudod elfogadni, hogy nem hibátlan, tehát eleve kudarcra van ítélve minden kapcsolatod. Próbálj meg megbarátkozni a gondolattal, hogy a tökély nem ezen a világon van. Próbálj meg együtt élni a saját hiányosságaiddal, és akkor együtt fogsz tudni élni máséval is. Ne tedd boldogtalanná a szerelmedet egy elérhetetlen álomképpel!
2013. júl. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ahogy az előttem szóló is írta, mindenkinek vannak pozitív és negatív tulajdonságai is :)

biztos, hogy te se vagy mindig nemtörődöm (pl most se, mert elég mélye elgondolkoztál azon, hogy mit tegyél, ez alapján az értékrended se lehet rossz)

lehet hogy néha hisztizel, de mindenkinek vannak rossz napjai, és valószínűleg ő se tökéletes, néha ő is hisztis, neki is vannak idegesítő dolgai, fura szokásai :D


szerintem vágj bele, aztán majd kiderül összepasszolnak-e a tulajdonságaitok :)


19/L

2013. júl. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kriszti, te vagy az? :P
2013. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi történt a kérdésed óta? Nagyon eltűntél! Ugye adsz neki egy esélyt? :)
2013. júl. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!