Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el? Leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el? Leszbikus téma.

Figyelt kérdés

19 vagyok és már pár hónapja van barátnőm.Nagyon szeretjük egymást, de nem tudom hogyan mondjam el a szüleimnek... Félek valaki mástól tudják meg, és az kellemetlenebb helyzetbe sodorna...

a szüleimnek nem akarok csalódást okozni, azt meg végképp nem hogy miattam szégyelljék maguk.

nem tudom mitévő legyek. halasztgassam még vagy ideje lenne elmondani?

a segítő válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. máj. 23. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg hogy komolyabb lesz-e, fél-1 év, feleslegesen nem kéne szívrohamot okoznod a szüleidnek
2013. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem, ha nyitottabbak a szüleid, elég könnyen befogadják a dolgot. Ha az embert szeretik elfogadják így is. Lehet, hogy furák lesznek eleinte, de nem biztos, hogy azért, mert elítélnek, de ez nem egy ú.mond mindennapi téma és meg kell emésszék. Minél tovább húzod, annál nagyobb az esély, hogy mástól tudják meg. Keress egy alkalmas pillanatot, amikor nyugodtabbak és mond el! Vagy, ha esetleg vmelyikhez közelebb állsz, neki mond el előbb és kérd a segítségét!
2013. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem, ha úgy érzed, hogy ideje megtudniuk, akkor mondd el nekik, ha emiatt netán elítélnek, akkor nem szeretnek igazán. A párod szülei tudják, hogy együtt vagytok? Csak a saját boldogságoddal foglalkozz, mert egyszer élünk, tehát tedd att, amit a szíved parancsol.

Én is örülnék egy komoly kapcsolatnak, de nem tudom, hol lehetne ismerkedni, a társkeresők nagy részén kamu felhasználók vannak, utcán elég ciki,diszkóban meg általában divatból csinálják, jó Neked, hogy összejött. Én várom a csodát :)

2013. máj. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van testvéred? Ha van, akkor neki talán tanácsosabb először elmondani. A szüleid érintették már a meleg témát? Volt beszélgetés róla? Ha igen, akkor hogyan vélekedtek?
2013. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre nagyon nehéz és nagy felelősség konkrét választ adni. Nagy kérdés milyen a szüleid hozzáállása a mássághoz. Mennyire vallásosak, esetleg konzervatívak. Gondolom már valamilyen formában előjött köztetek a téma, tudod, hogyan viszonyulnak hozzá. Az sem mindegy, te mennyire vagy önálló. Láttam én már olyat, hogy kidobták emiatt a lányukat. Lehet, hogy nálatok nem ilyen durva a helyzet, de jó mindenre felkészülni. Nem attól függ mikor mondhatod el, hogy mennyire komoly és mióta tart a kapcsolatod, hanem, hogy te mennyire vagy felkészülve. Egyrészt arra, hogy ha nehezen emésztik meg a szüleid, kibírd a reakcióikat. Másrészt arra, hogy esetleg ki is tagadhatnak emiatt. Az is előfordulhat, hogy a párodat fogják hibáztatni - azt gondolják ő ,rontott' meg. Reménykednek benne, hogy egymásra untok, és akkor majd újra ,normális' leszel. Mert van ilyen szülő is.

Szóval gondolj át mindent, alaposan fel kell erre készülni.

Ajánlom pl ezt a filmet:

http://www.youtube.com/watch?v=I66TK-cFx4c

2013. máj. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen mondtam el nekik. Úgy voltam vele, hogy úgysincs most senkim. Nem tudnak semmit tönkre tenni. Jobb ha minél hamarabb emésztgetik. Mostmár egészen jó a hozzáállásuk a témához. Sok sikert! :) 17/l
2013. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én 15 évesen mondtam el neki. én csak anyuval élek együtt ő meg alapból nem homofób természet. a barátnőmmel akkor 3hete jártunk. de ez inkább a szüleidtől függ. h mennyire homofóbok, hogy viselik az ilyen dolgokat.
2013. jún. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!