Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledhetnék felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledhetnék felé? (Lány-lány téma)

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, akit látásból ismerek. Régebben többször láttam, majdnem naponta, akkor mindig megnézett ő is. Az utóbbi időben kevesebbszer futok össze vele reggelente. A köszönésnél tovább nem jutottunk sosem, ha köszöntünk egymásnak, az is csak azért volt, mert ott volt egy közös ismerősünk. Személyesen nem igazán tudnám felkeresni, meg az hülyén is jönne ki. Az meg nem erősségem, hogy facebookon bejelöljem és írjak neki. Mit tehetnék? Most érettségizik, utána nem tudom milyen sűrűn fog a városba jönni (nem itt él, csak itt jár suliba).

2013. máj. 9. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk kezdj el beszélgetni vele. Bármien kellemetlen is lesz eleinte
2013. máj. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem simán bejelölheted :D

írsz neki hogy sziaa :D hogy vagy , emlékszik e rád ,tudja e kivagy, rákérdezel hogy sikerült az érettségi, ilyesmi .. elindítod a beszélgetést :D

2013. máj. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es: Hát, ha nekem így hirtelen írna valaki a semmiből és úgy indítaná a beszélgetést, mintha már ismerne egy ideje, vagy beszélt volna velem, nem biztos, hogy elsőre örülnék neki. :D Átgondolom még azért, aztán lehet, hogy írok neki valamikor. :)
2013. máj. 9. 17:39
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia

Szerintem ha legközelebb találkozol vele akkor nézz jó mélyen a szemébe egy kicsit hosszabban aztán ejts el egy csábos mosolyt ;) Mivel nem fogja tudni mire vélni ezt, ezért előfordulhat, hogy oda megy majd hozzád és meg kérdezi, hogy ez mi volt. És ott lesz a remek lehetőség arra , hogy beszélgess vele.

2013. máj. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
28%
utolsó: Azért nem minden csaj olyan magabiztos h csak úgy odamenjen egy fiúhoz h szia ez mi volt...lehet h elgondolkozik rajta,h ez most tényleg rám nézett,rám mosolygott, de nem valószínű h egyből letámadja...
2013. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5-ös: én is lány vagyok... :)
2013. máj. 17. 23:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, egyhamar nem fogom újra látni. Most már nem jár be a suliba, a szóbeliknél valószínűleg elkerüljük egymást, nyáron meg nyilván nem itt fogja az idejét eltölteni. Kezdem azt érezni, hogy halott ügy, pedig nem szoktam hamar feladni semmit sem.
2013. máj. 18. 19:33
 8/9 anonim válasza:
100%

A 4-es vagyok:

Írásbeli és szóbeli között van 1 hónap szünet mint azt te is tudod gondolom...Ez idő alatt nem muszáj bejárni az iskolába, de vannak olyan esetek mikor a tanárok konzultációt tartanak a diákoknak. Ez afféle felkészítő a szóbelire át veszik a tételeket közösen még1x. Szóval még talán van esélyed. Ne add fel hiszen a remény hal meg utoljára ;)

2013. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság, az első beszélgetésen muszáj átesni, legalább lecsekkolod hogy ő hogyan viszonyul hozzád. Kezdeményezz mert elmegy az élet, és sok szerencsét! :)
2013. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!