Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem ír rám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem ír rám? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok. Kb. 1 hónapja spontán rám írt egy lány, akit még a régi sulimból ismertem, de igazából csak látásból. Szóval rám írt és nekem ez először nagyon furcsa volt, mert szinte még sohasem beszéltünk addig. Elég fiús, úgyhogy gondoltam rá, hogy leszbikus. Aztán leküzdöttem az előítéleteimet a spontán ráírás kapcsán és elkezdtünk hetekig írogatni egymásnak. Naponta volt, hogy órákat is.Elég kétértelműen beszélgettünk egymással..virágnyelven fűzte az agyamat. Aztán kiderült, hogy egy helyre megyünk a hétvégén bulizni.Mondta, hogy nagyon akarja, hogy ott legyek. Elmentem és találkoztunk is, de mivel én is és ő is más társasággal voltunk nem volt alkalmunk sokat együtt lenni, beszélgetni. A buli óta szinte nem is beszéltünk. Nem ír rám..mit jelenthet ez?:S



2013. jún. 5. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő is ugyanúgy van ezzel mint te. Szerintem érdemes lenne ráírni,és megnézni a reakcióját. Ha továbbra is érdeklődik/kedves,akkor csak ugyanúgy félt rád írni,vagy azt hitte,hogy te nem érdekled őt. Ha meg alig-alig válaszol,látod,hogy teljesen érdektelen akkor nyilván egyértelmű a dolog. Én úgy gondolkoznék,hogy nem volt szó semmi olyanról,hogy lehet közöttetek valami,nyíltan nem mondtátok,hogy leszbik vagytok,nincs ebbe semmi,csak írj rá mintha barátnőd lenne és ki fog derülni én úgy gondolom..
2013. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem félénk típus..sőt egyáltalán nem. Kezdeményező, laza. Ezért nem értem a dolgot. Valószínűleg nem a semmi miatt írt rám 3-4 év után. Akarhatott valamit. Amikor nem írt 3-4 napig ráírtam. Mondtam neki, hogy csak nem elijesztettelek? erre azt írta, hogy azt sem tudja merre áll a feje mostanában.Ez volt 1,5 hete. Viszont azóta sem ír..
2013. jún. 5. 16:02
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok: Akkor ez sajnos nem jött össze nekem erősen úgy tűnik.. :// Sőt biztos..Csak nem akart megbántani.. Mondjuk,ha látásból ismert,azt nem értem,miért tűnt el a buli után.. Elvégre tudta,hogy nézel ki élőben,valamennyire talán a kisugárzásodat is tudta.. Lehet,hogy csak bi vágyai voltak és hirtelen meggondolta magát..

Egyébként nem irigyellek titeket,iszonyú nehéz lehet kiszűrni,hogy ki az és ki nem...Én fiú vagyok és volt barátnőm nagyon fiús volt,ugyanannyira mint egy fiús leszbikus és teljesen heteró volt.. 18/F

2013. jún. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, de nem én kezdeményeztem ezt az egészet..és a buli előtt találkoztunk kb. egy puszi erejéig és akkor utána még jobban nyomult szóval teljesen érthetetlen..láttuk egymást élőben, két hét alatt jó pár infót megtudott rólam. Ezért furcsálltam amikor nem írt..pedig hidd el eléggé egyértelmű dumákat nyomott.:S de lehet, hogy tényleg meggondolta magát. Nem csak fiús, hanem szegényt sokan fiúnak is nézik:/ szóval ez kicsit más pálya..
2013. jún. 5. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van hasonló szitum. Társkeresőn ismertem meg egy csajt, aki amúgy álmaim nője. Neki is tetszettem, taliztuk is 1 hónap alatt négyszer, mindig ő hívott el, ő keresett legtöbbször, egész nap beszéltünk csak addig nem amíg aludtunk. Aztán hirtelen eltűnt. Nem írt, nem keresett, ha én kerestem akkor lekezelően és unottan válaszolgatott, miközben eleinte teljesen másképp viselkedett és elég egyértelmű volt hogy akar valamit. Aztán másfél hónapig nem beszéltünk, csak kb. kétszer egy keveset. Aztán nemrég megint beszélni kezdtünk, ő írt, és azóta megint napok óta beszélünk, megint találkoztunk is, és még mindig érzem hogy akar valamit. De egy pár napja megint rájött ez, hogy nem ír, nem keres, ha én írok nem ír vissza, ilyenek.

Én sem értem mi jön rájuk ilyenkor :S de szerintem vagy az van tényleg hogy meggondolta magát, és ilyen furcsa módon fejezi ki, vagy nem biztos magában, nem tudja hogy tutira készen áll-e egy kapcsolatra. Esetleg most tesztel, figyeli milyen reakciód lesz ha már nem keres meg úgy tesz mintha nem akarna semmit.

18/L

2013. jún. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nálatok nyíltan ki van mondva, hogy a nők felé vonzódtok, vagy csak sejtitek egymásról? Mert nálunk ez nincs konkrétan kimondva. Egyébként azóta érdekes módon mégis írt.Nem értem..továbbra is kétértelmű dolgokat írok neki, mire ő állandóan azt kérdezi, hogy mire vélje ezeket. Megkérdezte, hogy a barátaidnak ilyen dolgokat írsz? nem túl romantikusak? Mire én elintéztem, hogy nem nekik nem, csak a jó barátoknak. Aztán elbizonytalanodtam. Nem volt még komolyabb kapcsolatom, nemrég tudatosult bennem, hogy lehet, hogy a nők is vonzanak. Nem vagyok még biztos az egészben. Írtam neki, hogy át kell gondolnom a dolgokat. Ő vagy nem értette mire mondtam vagy azt akarta, hogy végre leírjam mi ez az egész, hogy biztos legyen abban, hogy ez már lehet hogy több mint barátság.Nem tudom mitévő legyek..félek egy kapcsolattól.
2013. jún. 9. 20:17
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok :)

Igen, nálunk nyíltan ki van mondva. Mindketten leszbikusok vagyunk.

Értem....háát, bonyolult :// de ha rádírt az már jó egyébként :)

Voltál már lányba valaha szerelmes?? Vagy hogyan kezdett el benned tudatosulni, hogy a lányok is érdekelnek??

A másik leányzó pedig, az alapján a pár infó alapján amit írtál volna, valószínű, hogy leszbikus, de lehet csak biszexuális, nem tudom így a távolból meg megítélni sem szeretném tévesen esetleg :S

Azt pedig, hogy szeretnél-e vele kapcsolatot tisztázd le magadban. Az, hogy írtad neki, hogy át kell gondolnod a dolgokat szerintem korrekt :)

2013. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azért, ha tudjátok egymásról akkor azért valahol jóval könnyebb lehet a helyzetetek:)

Igen, szerintem voltam már szerelmes lányba, de akkor még nem mertem bevallani magamnak. 1 éve kezdtem el foglalkozni ezzel a leszbikus témával. Épp kapcsolgattam a tv-t amikor megláttam, hogy két nő csókolózik. Egyből elkapcsoltam onnan, mondván: Fujj de gusztustalan. Láss csodát még aznap rákerestem a sorozatra amiben ez a pár van és mai napig figyelemmel követem a sztorijukat. Ott indult el bennem valami. Eleinte nem ítéltem el őket, majd teljesen természetes volt számomra, hogy két nő is szeretheti egymást. Időközben rájöttem miért viselkedtem régebben másképpen mint a többiek.Mára szerintem már kialakult bennem valami, bár igazán a mai napig nem vagyok tisztában a dolgokkal.Ezért van bennem ez a kettősség a lány felé..:/

2013. jún. 12. 18:00
 9/11 anonim ***** válasza:

hát nehéz a coming out néha saját magunk előtt is :/

viszont ha nem vagy semmiben sem biztos, akkor én a helyedben nem kezdenék kapcsolatba, bár úgy látom nagyon tetszik neked az a lány...

kérdezném hogy a fiúkkal hogy állsz, de nem ez a kérdés témája szóval...:)

2013. jún. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rád írhatok privátban?:)
2013. jún. 12. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!