Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gáz ha az utcán is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha az utcán is felvállaljuk? (leszbi téma)

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy igen is megfogom a kezét csak attól mert én is és ő is lány vagyok...hisz a fiú-lány páros is ezt teszi és az se "katasztrófa" ők is csak emberek. Vagy ha mondjuk szájra puszit adok neki. Tudom, hogy ez magán dolog meg csináljuk otthon meg sok mindenkit zavar. De megint csak azt tudom felhozni hogy egy fiú meg egy lány smárolhat a buszon jó látványosan és senki nem szólhat semmit mert ez tök természetes, amikor lehet hogy sok mindenkit zavar. Nekünk meg csak azért nem lehet mert nem a megszokott párösszeállítás? Mert ha azt mondom hogy kisgyerek van a közelbe akkor igen is viselkedjünk normálisan mert még kicsi, de ezt ugyanúgy fiú lány felállásba is helyénvaló lenne.

Szóval nektek mi a véleményetek erről?



2013. jún. 2. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

van leszbi ismerősöm és ő lazán felvállalja engem nem zavar egyáltalán addig senkinél amíg nem ilyen divat mint pl a meleg férfiak direkt vinyogósan beszélnek az már azért zavar

Sok sikert :)

2013. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Vikii! :) válasza:
100%
Nyugodtan vállald fel utcãn is, ên is a lányokat szeretem, ês felvãllalom :)
2013. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak a leszbikusok se a melegek, de azt neked is meg kéne értened, hogy azért bámulnak meg, mert szokatlan. Te is meresztenéd a szemed, ha pl. végigvágtatna egy gnúcsorda a Margit-hídon. Na kb. ugyanaz az analógia.
2013. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nyugodtan. Ha a hetero pároknak lehet, akkor nektek is.
2013. jún. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen az elven vagyok, mint te. Kézfogás és szájra puszi még nem a világ vége.


Nyalni-falni egymást meg nem kell, pont úgy, ahogy a heteroknak se kéne... hányinger kerülget olyankor, hogy ennyire nincsenek tekintettel másokra.

2013. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. jún. 2. 22:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én csak megerősíteni tudom azokat, amiket eddig írtak. Amíg tényleg csak annyi történik, amit mondtál (kéz a kézben, puszi stb) addig semmi gond. A gond ott kezdődik, ha nekiálltok egymást falni a buszmegállóban. De ez ugyanúgy vonatkozik a "megszokott felállású párokra" is.
2013. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus vagyok. Hol felvállaljuk, hol nem. Ez elsősorban a mi hangulatunktól függ - mennyire van kedvünk ahhoz, hogy megbámuljanak.

Egyébként én is megbámulom a meleg leszbikus párokat, mert tetszik, és örülök nekik. :)

A gyerekeknek meg semmi bajuk nem lesz, ha látnak ilyet - ez csak a felnőttek rögeszméje. A sok brutalitás meg erőszak, ami a tévéből folyik - sajnos van amelyik családban élesben is - az árt nekik!

2013. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus vagyok, kapcsolatban. Mi úgy fel is vállaljuk, meg nem is. A lakóhelyünkön mondjuk még nem, mert a szüleink nem tudják, de egyébként barátok előtt simán, de előttük sem akarunk csókot adni egymásnak, vagy hasonló. Azt mellőzzük. A kézfogás, ölelés, az oké. Idegen helyen pedig a kézfogás az standard, szájra puszi is. Én viszont észrevettem, hogy ha te "büszkén" vállalod a kapcsolatod, a párod, a másságotokat, akkor senki nem köt beléd. Viszont vannak helyek, események, ahova egyedül kell mennünk, pont azért, mert a család nem tudja. :/
2013. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj? Csak ritkán szólnak ezért, ha meg mégis az őket minősíti.

Szerinte ezzel nincsen baj.

2013. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!