Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? Ex barátos téma

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Ex barátos téma

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nem kéne foglalkoznom a volt barátom dolgaival, de nagyon idegesit a tudat, hogy összejött egy nagyon aranyos lánnyal akit ismerek, de most már hónapok óta azzal a csajjal csalja akivel engem is.. ugyanazt játsza mint velem. Hányingerem van tőle. Ha nem szeretünk valakit miért vagyunk vele?!!!
2013. máj. 20. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Dugni.Mindkettőt.
2013. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert egy gyökér. Ha az a lány tényleg olyan aranyos és jóba vagy vele akkor szólj neki. Mond meg hogy téged már nem érdekel a volt palid. Legalábbis én a leírásodból ezt veszem ki. Szólj hogy nem akarsz belekavarni de ha nem hisz neked nem baj csak legyen figyelmes. Aztán majd ha nem hallgat rád akkor tanul a saját kárán.

23/F

2013. máj. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem érdekel az exem csak a lányt sajnálom, mert nagyon szereti és nem érdemelné meg ezt. Sajnos annyira jóba nem vagyunk régen beszéltünk és mást is bajba kevernék ha ezt elmondanám, de valószínű ha meg is tudná megbocsájtaná.
2013. máj. 20. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben őszinte lennék, aztán ha utána is hagyja, hogy ezt tegye vele a barátja, akkor úgy kell neki, már bocs. Mindenki rendezze az életét úgy, ahogy akarja, ha ő elfogadja, hogy csalják, akkor annyira nem lehet neki rossz...
2013. máj. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azért figyelmeztetném a lányt, bármilyen viszonyban vagyunk, vannak érzései. Ha ő mindenáron hazudni akar magának, az már az ő dolga.
2013. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!