Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért nem ír rám?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem ír rám? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok. Kb. 1 hónapja spontán rám írt egy lány, akit még a régi sulimból ismertem, de igazából csak látásból. Szóval rám írt és nekem ez először nagyon furcsa volt, mert szinte még sohasem beszéltünk addig. Elég fiús, úgyhogy gondoltam rá, hogy leszbikus. Aztán leküzdöttem az előítéleteimet a spontán ráírás kapcsán és elkezdtünk hetekig írogatni egymásnak. Naponta volt, hogy órákat is.Elég kétértelműen beszélgettünk egymással..virágnyelven fűzte az agyamat. Aztán kiderült, hogy egy helyre megyünk a hétvégén bulizni.Mondta, hogy nagyon akarja, hogy ott legyek. Elmentem és találkoztunk is, de mivel én is és ő is más társasággal voltunk nem volt alkalmunk sokat együtt lenni, beszélgetni. A buli óta szinte nem is beszéltünk. Nem ír rám..mit jelenthet ez?:S



2013. jún. 5. 15:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
persze :)
2013. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!