Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus téma! Mi történhetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus téma! Mi történhetett? Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Múlt héten elutaztam 2 hétig voltam távol, a barátnőm is nagyon hiányzott. Amint hazaértem írtam is neki. Biztos voltam benne, hogy én is hiányoztam neki, de csak órákkal később írt vissza. Azt mondta vele semmi sem történt az elmúlt 2 hétben. Aztán próbáltam kérdezgetni, faggatni,hogy mondjon már egy pár mondatot mi történt addig amíg távol voltam, de a kérdéseimre vagy nem kaptam választ vagy csak egy szót.Mem sem kérdezte mi van velem, vagy hogy vagyok. Gondoltam hagyjuk, biztos rossz kedve van akkor inkább elmegyek aludni, majd másnap beszélünk. Ma próbáltam hívni többször, de nem veszi fel a telefont, és nem ír. Nem tudom mi történt, de amielőtt elmentem nem ilyen volt. Mindig mosolyogva jött, mondta, hogy szeret, egy szóval nagyon boldognak láttam. Mit tegyek? Vagy mi lehet Vele? 21/L

2013. jún. 2. 14:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Pasi van a dologban.
2013. jún. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
megcsalt.
2013. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus téma esetén nagyobb az esély, hogy inkább egy másik csaj...
2013. jún. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, velem egyszer csinálta ezt egy csaj. Megcsalt.
2013. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Megcsalt? Mondjuk volt egy lány, akivel furán viselkedett, de azt mondta csak barátok.De ezt hogy derítsem ki? Vagy hogyan legyek ebben biztos?
2013. jún. 2. 15:01
 6/21 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük a barátnődet...

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

Volt már hűtlen előző kapcsolatában? Van olyan ember a környezetében akivel esetleg történhetett valami? Szokott-e leszbikus buliba járni ahol esetleg...?

Amúgy egyszerűbb ha tőle kérdezed meg, hogy miért ilyen szűkszavú, miért nem veszi fel stb.

Mindenesetre elég aggasztó...

2013. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl bíztató...
2013. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én 21, ő 22 éves. Nem csalt meg még senkit, viszont őt az előző kapcsoatában megcsalták. Bulizni pár haverjával szokott, de a bulik nagyrészén én is ott vagyok vele. 4 hónapja vagyunk együtt. Próbáltam megkérdezni, de terel és nem válaszol. Mit tudok tenni?
2013. jún. 2. 15:27
 9/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem nincs más, mint várni, hogy most mi lesz...:/

mármint h nem veszi fel, meg terel akkor nem tudsz mit tenni...

esetleg kérdezd meg, úgy, hogy nem történt-e valami ami miatt már nem szeretne veled lenni...

2013. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor várok.
2013. jún. 2. 16:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!