Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus téma! Mi történhetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus téma! Mi történhetett? Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Múlt héten elutaztam 2 hétig voltam távol, a barátnőm is nagyon hiányzott. Amint hazaértem írtam is neki. Biztos voltam benne, hogy én is hiányoztam neki, de csak órákkal később írt vissza. Azt mondta vele semmi sem történt az elmúlt 2 hétben. Aztán próbáltam kérdezgetni, faggatni,hogy mondjon már egy pár mondatot mi történt addig amíg távol voltam, de a kérdéseimre vagy nem kaptam választ vagy csak egy szót.Mem sem kérdezte mi van velem, vagy hogy vagyok. Gondoltam hagyjuk, biztos rossz kedve van akkor inkább elmegyek aludni, majd másnap beszélünk. Ma próbáltam hívni többször, de nem veszi fel a telefont, és nem ír. Nem tudom mi történt, de amielőtt elmentem nem ilyen volt. Mindig mosolyogva jött, mondta, hogy szeret, egy szóval nagyon boldognak láttam. Mit tegyek? Vagy mi lehet Vele? 21/L

2013. jún. 2. 14:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

aztán várjuk a fejleményeket :)

de azt is mondhatod, hogy téged bánt, hogy így viselkedik és ez így nem fog menni, hogy érezhetően titkol valamit

2013. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt mondta nincs semmi gond, csak néha rátör, hogy mennyire is értelmetlen az élete. Próbáltam neki mondani, hogy nem az, meg vígasztalni, de egyenlőre semmi. Remélem azért majd idővel jobb lesz és elfelejti ezt az idióta gondolatot. :)
2013. jún. 2. 23:08
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, mármint eléggé hangulatember, de azért ha csak nem történt valami nagyon nagyon rossz dolog az életemben, akkor kimutatom az érzéseimet annak, akit szeretek. Ráadásul 4 hónap még nagyon kevés idő ahhoz, hogy megunjon, hiányoznod kéne neki minden percben. 2 hét távollét után meg főleg.

Én azért elgondolkodnék komolyabban, hogy nincs-e valami más a háttérben. Bár Te ismered, ha máskor is ilyen, akkor viszont nem nagy cucc.

2013. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Beszélek vele, de még mindig semmi. Szinte semmit nem ér, nem mond/kérdez semmit. Mondtam akkor legyen vége, azonnal beleegyezett. Rákérdeztem, hogy miért enged el ilyen könnyen és azt mondta, hogy ő szeret, és nem akarja, hogy szakítsunk. Azt mondta megváltozik, ez volt kb. 2 napja, de semmi nem történik. Ugyan úgy viselkedik, ha kérdezek valamit mindig csak azt hajtogatja, hogy nem tudja. Mit tegyek? Nagyon szenvedek, viszont nem akarom elengedni. Tudtok segíteni?
2013. jún. 4. 19:37
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen. Most miért ilyen?
2013. jún. 4. 19:41
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég idegölő, én se bírnám. Adj neki ultimátumot: vagy elmondja, hogy mi a baja, vagy kidobod. Beleegyezett szó nélkül? Ez nem azt bizonyítja, hogy szeret. Szakíts és ha nem is akarja helyrehozni, akkor nagy gáz van a csajjal.
2013. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tegnap délelőtt veszekedtünk,mert próbáltam tőle egy kis odafigyelést kérni,de ő nem tett semmit és szakítottam. Ő meg szó nélkül hagyta, nem is sajnálta, nem is próbált tenni a szakítás ellen. És azóta sem írt....
2013. jún. 5. 19:21
 18/21 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem egyértelmű a helyzet :/

Sajnálom

2013. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Talán azt se tudja, mit akar, de egy nagyon valószínű: nem téged.
2013. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
De én mindennél jobban szeretem. Én nem bírom így. Én nem bírom ki nélküle. Nem tudtok valamit esetleg, amivel visszaszerezhetem?
2013. jún. 7. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!