Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora gáz ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
16 éves az új barátnőm és a rokonaim mindig azt mondják amikor nincs ott, hogy találhattam volna idősebbet ő még gyerek. És akkor? Attól még szerethetjük egymást, ő az idősebbeket szereti nekem meg mindegy csak pont vele találkoztam és szerelmes lettem. Amikor erről beszélnek elmondom a véleményem meg otthagyom őket. Voltak már barátnőim de ő az első akit bemutattam. Néha tényleg lehet érezni, hogy fiatalabb de nemzavar és működik minden közöttünk. Én 22 vagyok.

2013. júl. 8. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Hát persze, csak lehet, hogy ő meg pont nem akar majd még 22 évesen gyereket szülni, hanem mondjuk egyetemre megy, rájön, hogy csak most kezdődött az élete, és kirúg téged a fenébe. Nem egy volt osztálytársam csinálta ezt. Volt olyan, aki férjhez is ment 24 évesen a szívszerelméhez (ő 17 volt, amikor összejött a sráccal, a srác is olyasmi volt, mint most te), és 2 év múlva elváltak, mert a lány rájött, hogy ő külföldön akar élni, a srác meg nem volt vele hajlandó kimenni, neki fix állása, tervei voltak itthon, a lány meg épp csak végzett az egyetemmel. A 20-as évei elején rengeteget változik ám a legtöbb ember.


Szóval villogni vele, meg tinibuliba járni nagyon klassz, de arra nem alapoznék a helyedben, hogy ő lesz a gyermekeid anyja, mert az a ritkább, hiába fogja mindenki ideírni, hogy az ő neje, már 15 évesen is a csaja volt.

2013. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
16 évesen nekem is 21 éves volt a barátom. Akkor nem zavart, de egy év alatt kiütköztek a gondok. Én még érettségi előtt se álltam ő már diplomázott, mások voltak a problémáink. Ideig ment a dolog végül szétmentünk, mára ő házas ember, gyereke is van, én meg most vagyok 21, mint ő akkor, és nem bánok semmit, h vele voltam, azt se h szétmentünk.
2013. júl. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Hát persze, csak lehet, hogy ő meg pont nem akar majd még 22 évesen gyereket szülni," ... "de arra nem alapoznék a helyedben, hogy ő lesz a gyermekeid anyja" - hát izé, az ilyen kapcsolatokban pont az a JÓ, hogy az emberben nem az apának-valót nézik, hanem a férfit, nem a mihamarabbi esküvő meg babóka az elsődleges szempont... hanem nyugodtan lehet a mának élni, örülni a jó pillanatoknak és nem számítgatni ...

Kérdező teljesen jól látja a #10-esben... nem azzal kell foglalkozni most, hogy a párja majd hány évesen akar gyereket, meg ő lesz-e a gyerekei anyja, hanem élni kell az életet, örülni a jó pillanatoknak, a távoli holnap kérdéseire meg majd az élet megadja a választ a megfelelő időben.

2013. júl. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
33%

Én is 18 voltam, amikor összejöttem egy 27 éves pasival. Mondjuk neki is mondták a barátai, hogy én túl fiatal vagyok és biztosan otthagyom majd őt, ne alapozzon erre a kapcsolatra. Nem így lett. Összeházasodtunk, gyereket várunk, boldogan élünk együtt. A barátok meg irigykednek, hogy nekik nincs gyerek 30 fölött, nálunk meg minden összejött.

Apukám, emlékszem, kifejezetten örült neki, hogy nem egy fiatal gyerekkel vagyok, hanem egy rendes, dolgozó emberrel.

Legyetek boldogok!!

2013. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Én szeretek fiatal lenni de a kb velem egyidős lányok nagy része már komolyabb és családot terveznek. Volt egy 21 éves barátnőm és tök komoly volt, nem lehettem mellette az aki vagyok mert állandóan leszólt hogy viselkedjek. Mert ő 30 évesnek érezte magát. Volt egy másik, ő azt mondta, hogy 2-3 év múlva szeretne gyereket de én nem. Ráér még és mire a barátnőm lesz abban a korban addigra szerintem már én is akarok majd gyereket."


Jaa, hogy azért vagy ilyen fiatal csajjal, mert a hozzád illőknek már elvárásaik vannak, viselkedned kellene, ezt meg csak kúrogatni kell és annyi. Hát.. te tudod, mire van igényed, mindenesetre ezzel kiválóan bebizonyítottad, miért is gondolják trógernek azokat, akik nem a saját korosztályukkal kezdenek viszonyt.

2013. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"mindenesetre ezzel kiválóan bebizonyítottad, miért is gondolják trógernek azokat, akik nem a saját korosztályukkal kezdenek viszonyt." - hát, csak őszintén sajnálni tudom azokat, akik a saját életüket nem úgy élik, hogy lehetőleg jól érezzék magukat benne, hanem aszerint, hogy más mit gondol és más mit várna el... aki az elvárások és a megfelelések rabja, az meg is érdemli a sorsát, azt gondolom.

Kérdező, ha ti jól érzitek magatokat a kapcsolatban, akkor ne foglalkozzatok azzal, hogy másnak ez hogy tetszik, vagy hogy nem tetszik - ez legyen az adott illetők problémája...

2013. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!