Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Kicsilány951023 kérdése:

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre. Az egyik ismerősöm már 7 éve együtt van az élettársával van egy kislányuk is. (nem házasok és nem volt eljegyzés sem) A ismerősöm 31 éves az pasija meg 29. Az a lényeg hogy a tavaly nyáron a pasi beleszeretett egy 16 éves kiscsajba.A kiscsaj az egyik haverjának a lánya ugyhogy már rég óta ismeri a kiscsajt. Elkezdett neki udvarolgatni. Próbálta a lány tudtára adni hogy többet akar tőle mint barátság. Aztán teltek multak a hónapok. A fiu és a lány egyre jobban összemelegedtek titokban találkozgattak és a külvilágnak meg azt mutatták hogy csak barátok. (Mondjuk a lánynak volt annyi esze hogy nem feküdt le a pasival.) Pár hónap után a feleség rájött hogy a férjecskéje hova jár el esténként és az uracskáját elzavarta otthonról a kis csajt meg alaposan kiosztotta. Aztán eltelt megint pár hónap és az asszony visszafogadta a férjét. Állítólag azóta a pasi nem találkozott a csajjal és még a telefonszámát is lecserélte hogy ne tudja keresni.

2013. máj. 25. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Te vagy a kiscsaj?

Ha igen, ásd el magad.

Ha nem, akkor meg semmi közöd az egészhez.

Ennyi.

ÉS most lepontozhatsz.

2013. máj. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép történet....Az én férjem 5 évvel fiatalabb nálam de mi nagyon jól élünk....még eddig nem nézett más nôre...de ne is tegye,mert én biztosan nem fogadom vissza!Mehet amerre lát!
2013. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi is pontosan a kérdés?
2013. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya dolog a 16 éves kislány(! ) részéről is ,hogy ilyenbe belemegy .. erre a fiatalság bolondság,nem magyarázat ,nem hiszem ne lenne tisztába a dolgok súlyával !Én a lány apjának tuti kitálalnék!Nem biznék a pasiban sem ezek után ...
2013. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a lány apja is tudott a dologról .. sőt... még ő kérte meg a pasast hogy kísérje el a lányát a buliba és hozza is haza.
2013. máj. 25. 15:01
 6/7 anonim ***** válasza:
És te ki vagy a sztoriban?
2013. máj. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a csajnak az ismerőse és öntöttem bele lelket mikor kiderült ez az egész..
2013. máj. 25. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!