Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Az előbb véletlenül megláttam, hogy a Párom sms-ei le vannak jelszavazva. Megjegyzem, soha nem néztem bele (most sem, csak kivittem Neki, akkor láttam), bízom/bíztam benne, de most nem tudom mit gondoljak.

2013. máj. 10. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti, ha mas olvashatja z üzeneteit. Lehet, hogy egyszer rosszul járt. Nekem pl a volt pasid volt eszméletlen féltékeny. Sosem felejtem el, hogy egyszer csörgott a mobilom es egy régi kedves ismerősöm neki állt velem ordítani, hogy nem vagyok normalis, minek írok neki szexuális tartalmú smst, mikor semmi közünk nem volt soha egymáshoz. Aztán kiderült, hogy az en akkori kedvesem volt szíves írni neki az en mobilom roo, mert kiváncsi volt, hogy mit ír vissza, van e köztünk valami. Arra nem számított, hogy felhív.... Azóta a telefonom konkrétan teljesen hozzáférhetetlen jelszó nelkul mindenkinek.
2013. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A) nem bízik benned

B) van valami amiről nem akar hogy tudj

C) mindkettő

:(

2013. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megcsal.
2013. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt lekódolva...
2013. máj. 10. 14:18
 5/8 A kérdező kommentje:
És bizalmi problémánk sem volt...legalábbis eddig
2013. máj. 10. 14:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg!
2013. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudjátok az a legnagyobb baj egy kapcsolatban, hogy nem hagyunk a másiknak elég teret. Nincs magánélete. Mert szerintem egy kapcsolatban azért fontos a magánélet. Én az eddigi kapcsolataim alatt sosem néztem meg a párom telefonját, sem azt, hogy kikkel beszélgetett stb. Az ő dolga. Ha megcsalna, már biztosan észrevetted volna a viselkedésén. Ne kombinálj. Csupán szeretne egy kis magánéletet. Szerintem legalábbis.
2013. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én annak idején a kapcsolatunk elején megnéztem a párom mobilját. Szánom-bánom, de előtte egy csalfa párom volt.

Az égvilágon semmit nem találtam benne. Nagyon megnyugodtam és maximálisan megbízok benne, úgy érzem ő is bennem. Azóta egyszer sem néztem meg a telóját, ha mégis, akkor azért mert ő kért meg valamire, hogy írjak valakinek, stb.

2013. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!