Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg akkora gáz ez a korkülönbség?

Figyelt kérdés
16 éves az új barátnőm és a rokonaim mindig azt mondják amikor nincs ott, hogy találhattam volna idősebbet ő még gyerek. És akkor? Attól még szerethetjük egymást, ő az idősebbeket szereti nekem meg mindegy csak pont vele találkoztam és szerelmes lettem. Amikor erről beszélnek elmondom a véleményem meg otthagyom őket. Voltak már barátnőim de ő az első akit bemutattam. Néha tényleg lehet érezni, hogy fiatalabb de nemzavar és működik minden közöttünk. Én 22 vagyok.

2013. júl. 8. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

ja, vagy csak a veled egykorú csajok nem akartak veled leállni.. én is hányok az ilyenektől

18/f

2013. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Hát azért hat év nem a világ... Persze, most még kicsit neccesebb, de ha hosszú távon is kitart a szerelem, akkor egy ilyen 20-26 párosítás teljesen normális.
2013. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
És én mit mondjak.. :D Én lány létemre vagyok idősebb a saját barátomnál. Emiatt is megszóltak páran, bár a családból szerencsére nem, de ismeretlenek a korkülönbség hallatán már kombináltak, hogy hú, biztos valami megkeseredett, ronda csaj lehetek.. meg hogy úgyse tart sokáig... igaz is, csak most volt a 1,5 éves évforduló. Ne foglalkozz velük. :D
2013. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, abszolút nem gáz... anno a jelenlegi párom 17 volt én meg 33... na ez volt 16+ éve...

Azt kell megnézni, hogy ti jól érzitek-e magatokat ebben a kapcsolatban, nem a fanyalgókkal meg "savanyú a szőlő" módra irigykedőkkel foglalkozni...

2013. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Én 18 éves lány vagyok, a barátom meg 27. Nekünk az én családom akart beleszólni, hogy túl sok a korkülönbség(persze lehet, hogy mikor nem vagyok ott, akkor az ő családja is mondja, de nem hinném, jól kijövök velük). A lényeg, hogy ne hagyd, hogy a család közétek álljon. Ha látják, hogy igenis szereted, és hosszútávon működik, meg fogják szokni. Ja, és első válaszoló, butaság amit írtál, a szerelem nem korfüggő, a kérdező beleszerethetett volna egy harmincas nőbe is.
2013. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Nincs ezzel semmi gond. Haverom faterja, elég nagy partyarc. Ő 42, a bnője 19..
2013. júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%

szerintem ez igazán tökéletes korkülönbség:)

legalábbis köztünk is ennyi van és ennyi idősen is jöttünk össze a kapcsolatunk még mindig tart:)


de visszagondolva mégha komolyabb is voltam picivel mint egy átlag 16 éves még tényleg gyerekes voltam néha:) de a párom még most is az túl a 30on is:D

2013. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
az a lényeg hogy kiegészítsétek egymást és jól érezzétek magatokat együtt:)
2013. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

@1 Nekem nem is kéne olyan srác, aki egy 16 éves lányba szerelmes. Egy 22 éves fiatalembernek azért már lassan dolgoznia kéne, önállósodnia, míg egy 16 éves lánynak az a legnagyobb problémája, hogy milyen színű legyen a haja. Ha nálatok ez összeegyeztethető, akkor semmi gond.


Az én férjem 7 évvel idősebb nálam, csakhogy én már 23 voltam, amikor megismertem. Egy 16 éves lányra meg nem igazán lehet a jövőt alapozni. Még azt se tudja, mi legyen, ha mégis, akkor még kismilliószor meg fogja magát gondolni, és ez így van rendjén.


Egyébként már nálunk is az volt a legmenőbb az osztályban, akinek huszonéves pasija volt, lehet, hogy ez még most is trendi. 27N

2013. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én szeretek fiatal lenni de a kb velem egyidős lányok nagy része már komolyabb és családot terveznek. Volt egy 21 éves barátnőm és tök komoly volt, nem lehettem mellette az aki vagyok mert állandóan leszólt hogy viselkedjek. Mert ő 30 évesnek érezte magát. Volt egy másik, ő azt mondta, hogy 2-3 év múlva szeretne gyereket de én nem. Ráér még és mire a barátnőm lesz abban a korban addigra szerintem már én is akarok majd gyereket. Nem csak ezért vagyok vele. Hanem megtetszett és ahogy ismerkedtünk rájöttem, hogy tetszik minden belső tulajdonsága. Mondjuk egy 15 évessel szerintem már nem jöttem volna össze és 30 évesen szerintem 20 alatt nem próbálkoznék.
2013. júl. 8. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!