Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálok rosszul, vagyis miért nincs barátom? Tudom hogy fura kérdés, bővebben lent.

Figyelt kérdés

tehát azon gondolkoztam hogy mit csinálok rosszul,hogy pont nekem nincs barátom.

külsőre.:szőke derék alá érő a hajam, kék a szemem. 168 cm és 58 kg.

Próbálok sokat mosolyogni mert az állítólag vonzó.nem beszélek csúnyán és próbálok intelligens lenni.

Nem nyomulok rá a fiúkra,és nem használok idegesítő szlengeket.Nem járok buliból-buliba..próbálok csinosan öltözködni,de saját stílusom szerint.Nem iszok,nem cigizek és nem vagyok flegma.

Segítenétek légyszíves hogy mit csinálok rosszul?


2013. júl. 5. 23:49
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Dehogy is! Csak legyél kedves, aranyos, és egy kicsit se r!bancos. Csak add önmagad! Sok szerencsét! :)


15/f

2013. júl. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

aranyos vagy.:)

de azért így ismeretlenül nem feltétlenül választalak téged..(:

2013. júl. 6. 00:39
 33/38 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.:)
2013. júl. 6. 00:39
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem most,majd holnap az utcán;)

Amúgy sok szerencsét hozzá.

Akik pedig nem mntek el randira,azokkal ne beszélj többet,ha már ekkora bunkók.

2013. júl. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .(:
2013. júl. 6. 00:43
 36/38 anonim ***** válasza:

azért, mert te normálisan viselkedsz fiatal létedre, és ez a mai világban nagyon ritka.

nyugi, fogsz találni egy srácot, aki normális csajt keresel, és ha valóban így nézel ki külsőleg kb mint az a csaj, akit linkeltél. akkor a külsődért is oda lesz

2013. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Pendulum92 ***** válasza:
Lehet, hogy érződik, hogy mindenáron pasit akarsz.
2013. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.:)

utolsó válaszoló,ebbe lehet valami.:/

2013. júl. 7. 21:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!