Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul? Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaben1997 kérdése:

Mit csinálok rosszul? Mindig az van hogy felszedek egy csajt és mindig elveszítem :/

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

mert túl nyálas leszel vele.

papucs.

legyél férfi, bár 16 évesen még...

2013. júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
biztos oka van.
2013. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én nem vagyok nyálas
2013. júl. 3. 12:36
 4/11 A kérdező kommentje:
am nemtudom mi az oka
2013. júl. 3. 12:36
 5/11 Zakathol ***** válasza:
Ennyiből aztán tényleg meg lehet állapítani... édesistenem...
2013. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kevés pénz van a bankszámládon. Ez az oka.
2013. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Kezdhetnéd ott, hogy kicsit több tiszteletet mutatsz, és nem azt írod, hogy "felszedek".
2013. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor hogy írjam?
2013. júl. 3. 12:39
 9/11 David82 ***** válasza:

Mit szoktál mondani a lánynak? Szoktál szerelmi vagy szexuális dolgokról beszélni vele? Ha fel akarod szedni, akkor elvileg kell, különben azt fogja hinni, hogy csak barátkozni akarsz.

De gondolom nem csak barátkozni akarsz, hanem csókig, vagy dugásig vinni, ehhez az kell, hogy gyakran megérintsd, legyél szórakoztató, kezeld a shit- tesztjeit, legyél eredeti, tudj táncolni (ha kell), alkalmazz vonzalomnövelő technikát, kvalifáld, stb.

látod, ilyen egyszerű (ahogy mondják egyesek) :)

Inkább olvass csajozós könyveket, mert itt úgysem kapsz erre értelmes választ.

2013. júl. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez általában azt jelenti, hogy a felszínen megnyerő vagy, de a közvetlen utána jövő tulajdonságaid kiábrándítóak a nők számára. Úgy értem ezt, hogy a látottak alapján elképzelnek valakit, majd csalódnak. Érdemes lenne egyszer tőlük megkérdezni, hogy éppen miért. Az őszinte válasznak elég kicsi az esélye, de olvass a sorok között.
2013. júl. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!