Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a bulikban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a bulikban sokszor olyan pasikat is felszedek, akik amúgy alapesetben nem jönnek be?

Figyelt kérdés
És nem vagyok részeg, még mielőtt ezt mondanátok, max. egy kicsit be vagyok csípve. Mindig leragadok egy pasinál, ahelyett, hogy tovább keresgélnék, hátha van sokkal jobb, szimpatikusabb is. Akkor jó, mert elszórakozom, de utólag bánom. Gondolom, hogy tiszta fejjel tudnék normálisan gondolkodni, de pia nélkül nem tudok elmenni bulizni....
2013. ápr. 8. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
mert kanos vagy!
2013. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt hívják kompromisszumnak. Na de miért nem iszol tovább, és akkor nem is emlékszel hogy nézett ki, másnapra el is felejtenéd, akármennyire nem tetszene józanul.
2013. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem lenne szükségem erre a kompromisszumra. Egyszerűen csak iszom és olyanokkal állok le, akik akkor bejönnek, aztán egy kis idő múlva rájövök, vagy az este végén, hogy egyeltalán nem is jön be, minek töltöttem el vele ennyi időt....
2013. ápr. 8. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Pia és 2 begerjedt tinédzser elég ehhez.
2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy velem is sokszor volt már ez. : D Én sem tudom biztosra az okát, de szerintem tuti valami köze lehet az illatokhoz/kémiához. : D
2013. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2013. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2013. ápr. 14. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!