Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves vagyok és szűz,...

24 éves vagyok és szűz, szerintetek jobban járok ha felszedek egy ribancot?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és még mindig szűz. A jelenlegi az 5. barátnőm, az előző négyel se jött össze semmi.

Az igazsághoz természetesen hozzá tartozik, hogy a visszafogott, félénkebb típusú, szerény, törékeny lányokhoz vonzódok. Pedig ennek majdnem hogy pont az ellentettje vagyok, de mit tehetnék, valahogy az ilyen lányok vonzanak :)


A jelenlegi barátnőmmel már közel 1 éve vagyok együtt és még mindig nem volt szex. Szülinapomra meglepetést ígért, de csak egy táncot kaptam. A barátnőm szintén szűz (az előző 4 is az volt) és 20 éves, és az istenért se tudom leimádkozni róla a bugyit. De egy jó párkapcsolathoz fontos a szex is, az első fél évben teljesen megértő voltam, egyetlen egyszer se hoztam fel a témát! De lassacskán kezdem elveszíteni a türelmemet. Kap még egy utolsó esélyt, elviszem egy romantikus hétvégére és ha ott nem dobja le a bugyiját, itt vége is lesz mindennek. Persze ezt csak utólag fogom megmondani neki hogy vége, nem fogom ezzel zsarolni


Aztán hogyan tovább szerintetek? Szedjek fel valami bevállalósabb csajt? De valahogy azok nem vonzanak, nehéz nagyon nehéz döntés, de most már kezd elegem lenni ebből a helyzetből, és ezekből a szűz lányokból.

Szerintem ez soha nem fog velük összejönni, pedig én nagyon türelmes vagyok/voltam.


2011. júl. 10. 16:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem látens b.zi vagy.

Komolyan mondom.

2011. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
már rég összejött volna a szex, ha egy működő kapcsolatra törekednél a bugyilecígőlés helyett
2011. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 év szex nélkül járás 24 évesen? veletek vmi gond van
2011. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Érdekes egy kapcsolat az már biztos.De legalább pettingeltek,vagy az sincs?Igazából nem is értem,hogy hogy nem estetek eddig egymásnak.Nem vagyok egy könnyűvérű lány,de sokszor már egy csóktól is nagyon beindulok,és alig bírok magammal.

Barátnődet kérdezted már,hogy mért nem szeretné?Vallásos,vagy valami egyéb ok?

Szerintem ne dob ki egyből a hétvége után,ha minden rendben van köztetek más téren.Viszont ülj le vele beszélni,és mondd el neki,hogy mit érzel,és hogy a szex a kapcsolat része.Na meg nem tízen évesek vagytok,hogy éveket várjatok a dologra.Adj neki egy kis időt,és ha azután se adja be magát akkor hagyd ott.

2011. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

„A jelenlegi barátnőmmel már közel 1 éve vagyok együtt és még mindig nem volt szex.”


„A barátnőm szintén szűz (az előző 4 is az volt) és 20 éves, és az istenért se tudom leimádkozni róla a bugyit. De egy jó párkapcsolathoz fontos a szex is, az első fél évben teljesen megértő voltam, egyetlen egyszer se hoztam fel a témát!”



Érthető, ha valaki nem volt még senkivel, de azért az egy év mégiscsak túlzás, főleg, ha az illető már elmúlt 20.



„Kap még egy utolsó esélyt, elviszem egy romantikus hétvégére és ha ott nem dobja le a bugyiját, itt vége is lesz mindennek.”


Nem fog működni. Az állítólagos barátnődnek tudnia kéne, hogy a szex igen is fontos része egy kapcsolatnak. Feltehetőleg jó neki ez a helyzet, mert már változtatott volna rajta. Talán ő is egy olyan frigid ribanc, aki csak valami kínszenvedésnek tekinti a dugást és pofátlanul visszaél a helyzettel.

Ha szeretne már rég kötélnek állt volna. Ne vidd el sehová, mert:

1. azt a látszatot fogod kelteni, hogy a pénzeddel akarsz sikert elérni és úgy érzi majd, hogy kompenzálnia kell. Persze ez nem szex lesz, hanem valami, aminek szerinte örülni fog. Ha pedig mégis, abban semmi köszönet sem lesz.

2. Teljesen felesleges, mivel ha eddig nem akart dugni veled, akkor ezután sem fog. Talán az anyagi és érzelmi biztonság miatt van veled.



”Szedjek fel valami bevállalósabb csajt? De valahogy azok nem vonzanak”


Igen, szedj össze egy ilyet. Dönts el, hogy mit akarsz, dugni, vagy egy szex mentes „kapcsolatban” vergődni, ahol várhatod a csodát.

2011. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
zavard el a g€cib€ szedj fel egy rihest azt kurĐ meg keményen hát ez nem állapot!
2011. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Jééézus..hát csajként mondom,h ezek a lányok..omg omg..

1 év után táncot kaptál? aztaaa...

Keress vmi normi csajt..komcsin..

2011. júl. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
szerintem, ha nem akarod a 30adik szülinapodat is szüzen ünneplni, keress valaki mást. de azért a csajt sem értem. 20 évesen azért már vannak bizonyos szükségletek...
2011. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
NE AKARJ TÖKÉLETES BARÁTNŐT, INKÁBB OLYAT AKI ÉRTED SZERET ÉS HAGYD AZ ÜRES FEJŰ CSAJOKAT.
2011. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

pali, 24 évesen 1 éves kapcsolat sex nélkül??Ez elég fura! nézz szét 14-15 éves tinik már orrba szájba kúrnak! én ejteném a csajt és össze szednék valami ribancot és az se zavarna hogy valami összehányt disco wc-ben húzom meg csak legyen meg végre! Még soha nem volt barátnőm mindig csak egy éjszakás kalandon (max 2-3) de az tuti ha egyszer véletlenül összejönnék egy csajjal 1-2 hónapn belül már ágyba akarnám vinni , az hogy egy évig kibírjam meg egyenesen elképzelhetetlen.

19/f

2011. júl. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!