Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 24 éves vagyok és szűz,...

24 éves vagyok és szűz, szerintetek jobban járok ha felszedek egy ribancot?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és még mindig szűz. A jelenlegi az 5. barátnőm, az előző négyel se jött össze semmi.

Az igazsághoz természetesen hozzá tartozik, hogy a visszafogott, félénkebb típusú, szerény, törékeny lányokhoz vonzódok. Pedig ennek majdnem hogy pont az ellentettje vagyok, de mit tehetnék, valahogy az ilyen lányok vonzanak :)


A jelenlegi barátnőmmel már közel 1 éve vagyok együtt és még mindig nem volt szex. Szülinapomra meglepetést ígért, de csak egy táncot kaptam. A barátnőm szintén szűz (az előző 4 is az volt) és 20 éves, és az istenért se tudom leimádkozni róla a bugyit. De egy jó párkapcsolathoz fontos a szex is, az első fél évben teljesen megértő voltam, egyetlen egyszer se hoztam fel a témát! De lassacskán kezdem elveszíteni a türelmemet. Kap még egy utolsó esélyt, elviszem egy romantikus hétvégére és ha ott nem dobja le a bugyiját, itt vége is lesz mindennek. Persze ezt csak utólag fogom megmondani neki hogy vége, nem fogom ezzel zsarolni


Aztán hogyan tovább szerintetek? Szedjek fel valami bevállalósabb csajt? De valahogy azok nem vonzanak, nehéz nagyon nehéz döntés, de most már kezd elegem lenni ebből a helyzetből, és ezekből a szűz lányokból.

Szerintem ez soha nem fog velük összejönni, pedig én nagyon türelmes vagyok/voltam.


2011. júl. 10. 16:50
1 2
 11/12 huncutmókus ***** válasza:
lányként mondom h hagyd ott....te meg d*gj meg vkit...pl a szomszéd nagymellű spinét
2011. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Láthatod, ha már nem egy lány írja, azt, hogy ez nem normális helyzet, akkor azon érdemes lenne elgondolkozni. Szép dolog a szerelem meg minden, de még a legerősebb kapcsolatokban is gondot szokott okozni a nem megfelelő minőségű és mennyiségű szex, hát még annak hiánya.

Még a fél év is sok ennyi idősen, de az egy év, az már egyenesen felháborító. Gondolj bele, hogy ezen egy év alatt hány könnyűvérű ribancot, vagy esetleg normális csajt, szedhettél volna fel, akinek nem nyűg a szex. Ezzel saját magadnak is ártasz és ezt te is tudod, azért tetted fel a kérdést.

2011. aug. 10. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!