Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek könnyen lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek könnyen lehet, hogy elveszitem?

Figyelt kérdés
3 hete vagyunk együtt a barátommal, és még ilyet nem éreztem soha. Nagyon szeretem, és tudom, érzem, hogy ő is szeret.Keveset tudunk találkozni,mert én kollégiumos vagyok, és csak 1 héten 1x láthatjuk egymást. :S Minden nap beszélünk telón,fb-n.Már volt nálunk és én is náluk. Ma nem tudod eljönni,mert nem tudták elhozni.Ha pedig vonattal meg busszal jönne az meg hosszu. 22-km-re lakunk egymástól és 3x átkellene szállnia. Anyjáék nem akarnak engem elengedni náluk. Szerintük ha fontos lennék neki,akkor ma is eljött volna. Félek, hogy elfogom vesziteni.Mit mondjak anyjáéknak, hogy megértsenek engem? Én vele szeretnék lenni, még senkivel nem voltam ennyire boldog..
2013. ápr. 13. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Mond anyukádéknak, hogy az embereknek más dolguk is szokott akadni az udvarláson kívül. Lehet hogy az utazás miatt nem volna ideje tanulni.


Amúgy hány évesek vagytok? Neked ő az első pasid gondolom!


Egyébként egy kérdés! Miért nem megy át a fiú biciklivel? Ha erős és fitt, akkor 1 óra alatt át tud kerékpározni. De ha nagyon kényelmesen megy, akkor is megvan az út 2 óra alatt. Vagy pedig: Egy darabig busszal megy (felviszi a buszra a bicajt is), és onnan biciklivel.


Szóval azért abban is van valami, amit anyudék mondanak!!!

2013. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 leszek... jó, tudom, hogy van benne igazság, de mindig annyira féltenek,,, már lassan levegőt sem kapok.. már kezd elegem lenni, soha nem mehetek sehová, csak a faluba,,, itt meg nincs semmi..
2013. ápr. 13. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
22 km ... nekem is a bicikli jutott eszembe
2013. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22 km semmiség.Azt lelehet tekerni vagy motorral 15 perc
2013. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!