Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek baj, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, hogy nagyon érzékeny vagyok, és könnyen elsírom magam? A barátomat zavarhatja szerintetek?

Figyelt kérdés

Ő azt mondja, hogy nem zavarja, mert aranyos. De olyankor is el szoktam magam sírni pl., amikor haza kell mennie (a hétvégét mindig nálunk tölti), mert amikor nincs velem, akkor mindig nagyon hiányzik.

Félek, hogy még ha most nem is zavarja, később majd fogja. 3 hónapja vagyunk együtt. Mindketten 17 évesek vagyunk.


2013. ápr. 7. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nézd, a barátod aranyosnak tartja (így feltételezhetően nem zavarja), ha pedig emellett jól érzed magad a bőrödben, így van önmagad, akkor semmi gond nincs veled szerintem. :)
2013. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az ha azon sírsz, mert haza kell mennie az valóban aranyos.

De ha minden b*ziságon sírni fogsz majd, mert pl mondott egy rossz szót és már bőgsz is, na az nem aranyos és egyetlen pasi sem fogja hosszú távon eltűrni.

Csak gondoltam szólok előre.

2013. ápr. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Öcsém! Such a hurricane, nem látod!!! Hogy lehet ezt nem látni???


Túlságosan függsz a barátodtól érzelmileg. Jobban meg kell találnod a saját értékeidet és az identitásodat, amiben nincs benne a barátod. A függetlenségedet, hogy aztán arról a szintről tudj érett kapcsolatba kezdeni. Amíg függsz valakitől nem lehetsz szabad. És amíg nem vagy szabad, addig szeretni sem tudsz egészségesen.

2013. ápr. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De jó 3-as,hogy ilyen jól ismered.

Gondolom majd azt is megmondod neki,hogy mit vegyen fel,mi megy a szeméhez :D

2013. ápr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja,azt hittem suchnak mondod :D
2013. ápr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek tök alap dolgok. Pszichológia 101. Such barátunk, pedig azt fikázza, akit bátorítani kéne, és azt bátorítja, aki rossz úton jár. És mellé még veri is folyamatosan a mellét, hogy pszichológus hallgató.
2013. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy,hogy válaszoljak is :

Ha őt tényleg nem zavarja,akkor téged se zavarjon.

2013. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De te jól helyre rakod,ugye?

Hero

2013. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én örülnék neki :D
2013. ápr. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!