Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálok rosszul, vagyis miért nincs barátom? Tudom hogy fura kérdés, bővebben lent.

Figyelt kérdés

tehát azon gondolkoztam hogy mit csinálok rosszul,hogy pont nekem nincs barátom.

külsőre.:szőke derék alá érő a hajam, kék a szemem. 168 cm és 58 kg.

Próbálok sokat mosolyogni mert az állítólag vonzó.nem beszélek csúnyán és próbálok intelligens lenni.

Nem nyomulok rá a fiúkra,és nem használok idegesítő szlengeket.Nem járok buliból-buliba..próbálok csinosan öltözködni,de saját stílusom szerint.Nem iszok,nem cigizek és nem vagyok flegma.

Segítenétek légyszíves hogy mit csinálok rosszul?


2013. júl. 5. 23:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:

esetleg egy képet tudnál linkelni?

Mert gyanítom hogy az lehet a probléma hogy látszik rajtad hogy "akárkikkel" nem állnál le... Lehet nem igy van de a kisugárzás néha becsapós

2013. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Talán nem jelzel senkinek,ezért elérhetetlennek hisznek.

De hány éves vagy?

2013. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Ez alapján semmit, amiket leírtál azok nekem például vonzó tulajdonságok, kivéve a nyomulós részt. Mert oké, ott helyben lekapni nem kell, de kezdeményezhetsz te is neked tetsző srácnál anélkül hogy az nyomulás lenne. És próbálj nyitott szemmel járni, esetleg sok olyan van akinek bejössz és nem is tudsz róla.

Sok sikert, majd eljön a te időd :)

19/F

2013. júl. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

1.,ne haragudj képet nem teszek fel,mivel elég sok ismerősöm jár ezen az oldalon és nem szeretném hogy ebből megint valami hisztit rendezzenek.

2., 15 nem sokára 16. (:

köszönöm a válaszotokat.

2013. júl. 5. 23:54
 5/38 anonim ***** válasza:
képet kérhetnék?az hogy magasságod és a súlyod leírod nem megyünk sokra
2013. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Attól mert még PRÓBÁLSZ mosolyogni, nem biztos hogy pozitív hatást keltesz..annak természetesnek kell lenni, ne görcsölj rá :) ha tetszik egy srác nyugodtan jelezz neki, mosolyogj rá őszintén :)
2013. júl. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

felölem privátban is küldheted.

De 16 évesen nem kell aggodnod. Elötted az élet. Ha én választhatnék akkor inkább még tiz év magány és utána a hosszantarto boldogság, mint szakasos kapcsoaltok de életem végéig...

2013. júl. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hogy ilyen görcsösen.csak nem fapofával szállok fel például egy buszra.(:
2013. júl. 5. 23:58
 9/38 anonim ***** válasza:
15-16 évesen még teljesen normális, hogy nincs barátod. NE a mostani 14 éves kisp*csákról vegyél páldát :) amúgy én is kiváncsi lennék egy képre.
2013. júl. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

[link]

a barátaim Ő hozzá szoktak hasonlítani.majdnem ugyan úgy nézünk ki szerintük.

2013. júl. 6. 00:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!