Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálok rosszul, vagyis miért nincs barátom? Tudom hogy fura kérdés, bővebben lent.

Figyelt kérdés

tehát azon gondolkoztam hogy mit csinálok rosszul,hogy pont nekem nincs barátom.

külsőre.:szőke derék alá érő a hajam, kék a szemem. 168 cm és 58 kg.

Próbálok sokat mosolyogni mert az állítólag vonzó.nem beszélek csúnyán és próbálok intelligens lenni.

Nem nyomulok rá a fiúkra,és nem használok idegesítő szlengeket.Nem járok buliból-buliba..próbálok csinosan öltözködni,de saját stílusom szerint.Nem iszok,nem cigizek és nem vagyok flegma.

Segítenétek légyszíves hogy mit csinálok rosszul?


2013. júl. 5. 23:49
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Hát..ez a lány szép,de számomra ijesztő:D
2013. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
nem róluk veszek példát.csak az összes barátnőm kapcsolatba van és így mesélnek a kapcsolatunkról mikor egy csajos nap van mondjuk és nem tudok hozzászólni a témához..és olyan tökéletesnek hangzik ahogy elmesélik.
2013. júl. 6. 00:03
 13/38 anonim ***** válasza:

ha tényleg hasonlitasz rá és normális is vagy akkor nem csidálom hogy nem kezdeményeznek mert te a tul szép hogy igaz legyél kategoria lennél.

És okés hogy elmondtad a jo tulajdonságaidat, de mik a roszak? :)

2013. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
miért ijesztő ?:ss
2013. júl. 6. 00:04
 15/38 A kérdező kommentje:

rosszak.: imádom a kutyámat mindennél jobban és mindig velem van.

aztán naiv vagyok.mármint mindenkibe megbízom,amíg nem ad rá okot hogy ne.meg még hogy ha lenne egy normális kapcsolatom se feküdnék le a pasimmal 3 hónapnál előbb.lehet hogy ez régimódi de nekem így jelentene ''biztonságot''

2013. júl. 6. 00:06
 16/38 anonim ***** válasza:
mert tul jol nézel ki és tul rendes vagy. Ez nagyon nagyon ritka a nők körében. :)
2013. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
most akkor szerintetek mit csináljak ?:/
2013. júl. 6. 00:09
 18/38 anonim ***** válasza:

ma 00:09

ismerkedj mindenfelé és bizonyitsd be hogy te is csak egy lány vagy aki társra és szeretetre vágyik :)

2013. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Amiket rossznak felsoroltál azok is jók :) és ezzel én is így vagyok. De én elismerem, hogy tényleg vannak rossz tulajdonságaim mint pl. iszonyat makacs vagyok, nem engedek az igazamból, túlságosan kiváncsi vagyok, és ha vita van nekem muszáj kiadnom magamból és nem tudok csak simán elsétálni :) lehetetlen, hogy neked ne legyennek hasonlók ;)
2013. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Küldtem Neked egy privát üzenetet, kérlek olvasd el.

Várom válaszod.


Üdv

2013. júl. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!