Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinálok rosszul, vagyis miért nincs barátom? Tudom hogy fura kérdés, bővebben lent.

Figyelt kérdés

tehát azon gondolkoztam hogy mit csinálok rosszul,hogy pont nekem nincs barátom.

külsőre.:szőke derék alá érő a hajam, kék a szemem. 168 cm és 58 kg.

Próbálok sokat mosolyogni mert az állítólag vonzó.nem beszélek csúnyán és próbálok intelligens lenni.

Nem nyomulok rá a fiúkra,és nem használok idegesítő szlengeket.Nem járok buliból-buliba..próbálok csinosan öltözködni,de saját stílusom szerint.Nem iszok,nem cigizek és nem vagyok flegma.

Segítenétek légyszíves hogy mit csinálok rosszul?


2013. júl. 5. 23:49
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

# 18/20 ma 00:10 köszönöm szépen a tanácsodat. (:

# 19/20 ma 00:10 hát nem tudom.makacsnak nem mondanám magam.de kíváncsinak igen ,de az nem tudtam hogy rossz tulajdonság.:$ veszekedésekbe inkább nem veszem ki a részem.én úgy gondolom hogy meg lehet beszélni higgadtan is a dolgokat.nem fogok kiabálni senkivel azért mert az igazamat védem.(:

2013. júl. 6. 00:15
 22/38 anonim ***** válasza:

Ez mind túl szép hogy igaz legyen! De ha az, nem tudom mi lehet a gond veled... Tökéletes!



15/f

2013. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Általában úgy járok hogy ígérnek egy találkozót,és valahogy elfelejtenek eljönni .:/ ennek mi az oka?
2013. júl. 6. 00:19
 24/38 anonim ***** válasza:

Szemetek. :) Én se vagyok ám egy szentlélek, de legalább nem ígérgetek. Azt nem tudom elképzelni, hogy a személyiséged miatt nem mennek el...


15/f

2013. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
köszönöm. (: aranyos vagy.valami tipp esetleg hogy mit csináljak ilyen helyzetbe?
2013. júl. 6. 00:23
 26/38 anonim ***** válasza:

Normális vagy és csinos.:)

DE most nem akarlak elkeseríteni de szerintem a "hidegek" csoportjába tartozol.(csak én nevezem így)

Én ismerek más ilyen lányokat is.Szépek,rendesek,de mégsem érdeklődik irántuk egy fiú sem.

Èn is fiú vagyok,és látom hogy csinosak,kedvelem őket,de semmit sem akarnék tőlük.Nem tudom miért van ez:/

2013. júl. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Tényleg? de ez ellen akkor semmit nem tudok csinálni,igaz?:/ aki ''hideg'' az ''hideg'' :(
2013. júl. 6. 00:27
 28/38 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nyitni a srácok fel. Mutasd meg, hogy nem vagy elérhetetlen.

Ha pedig elhívott valahova, de nem jött el a partner, akkor hozd ki a legtöbbet a helyzetből, ismerkedj ott!


15/f

2013. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.(: ezt szerintem holnap ki is próbálom.:$

de nem néznek majd nyomulós p*csának ha semmi indok nélkül szólítom le?

2013. júl. 6. 00:32
 30/38 anonim ***** válasza:

Nem.

Engem válassz!:D

2013. júl. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!