Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz barátom mert nehézcsontú lány vagyok?

Figyelt kérdés

188 centi vagyok és 95 kiló, 17 éves.

A fiúk mindig csúfolnak, hogy ogre, meg hegyi troll...

senkinek nem tetszem

:(


2013. júl. 4. 15:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én nem is próbáltam bemagyarázni, félre van értve, én a csontszerkezetet igyekeztem ábrázolni, ami minden embernél más, így másképp néz ki rajta a súlyeloszlás is. Láttál te már tényleg széles vállú nőt, amiről nem tehet, mert neki az élet azt dobta? Akkor el tudod képzelni, h hogyan nézne ki nádszál vékonyan, nagyon rondán. Én is mikor 60 kg alá estem az orvos mondta, h súlyilag normális, esztétikailag ronda és igaza volt. A tükörbe borzalmasan festettem. A vállam nagyon széles, a derekam meg nagyon vékony ahhoz képest, a csípőm megint nagyon széles és én erre próbáltam rávilágítani a kérdezőnek, h eszerint is nézze meg magát a tükörben.

És amúgy tényleg éretlenek a 17 éves fiúk. Én nem vagyok annyi, mielőtt támadnál:D Mikor én voltam 17 éves csak a tanulás érdekelt, a sztároktól régen és most is behányok, mint az izmos pasiktól. A párom mackós és imádom ölelgetni. Őutána fél évig csurgattam a nyálamat, ha már így fejezted ki magadat, mire összejöttünk:D 25/N

2013. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

De mint írtam is 60 és 95 kiló közt van 35 kiló különbség:)

De nézzük tudomyányosan:

Egy felnőtt nő csontváza kb. 10 kiló! Ha a kérdező "nehéz csontú",legyen 15,de az különösen extrém eset.

A belső szervek és egyebek 35 kiló kb. Az izomzat 15 kiló egy kicsit izmosabb lánynál.A szükséges,egészséges zsír 10 kiló.


Még így,mindent felülkalkulálva is csak 75 kilót kaptunk.

Ehhez képest a kérdező 95,tehát valahol még elhelyezkedik rajta 20 kiló.

A csontozat így is extrémre lett számolva,a belső szervek is,tehát vagy izom,vagy zsír.Hacsak nem testépítő,akkor kizárt,hogy izom,szóval ezt szinte biztos zsír adja.És 15-20 kg zsír azért durván átformálja az ember külsejét.

De a kérdező megkönnyíthetné a dolgunkat azzal,ha felrak egy képet.


Ha ilyen voltál,akkor minden tiszteletem neked.

Én Budapest egyik legjobb gimnáziuámba járok,és 50 lányismerősömből kb. 45 olyan,amilyet leírtam:)

2013. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem mindig megjegyezték suliban a védőnők a szokásos mérlegelésen, hogy "jé, nehezek lehetnek a csontjaid", mert viszonylag "sokat" mutatott ahhoz képest, hogy vékony voltam.

Szóval marhaság, hogy a nehéz csontozatúak nagydarabok is egyben...A csuklóm és a bokám is elég vékony.

2013. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!